جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

پرداخت 45 میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان نکایی - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پرداخت 45 میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان نکایی

پرداخت 45 میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان نکایی


مدیر کمیته امداد امام خمینی نکا از پرداخت بیش از 45 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به خانواده‌های مددجوی این شهرستان خبر داد.

پرداخت 45 میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان نکایی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی نکا، رضا ساداتی در کلاس آموزشی خودکفایی و اشتغال مددجویان زیرپوشش این نهاد گفت: در سال گذشته بیش از 45 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به خانواده‌های نیازمند پرداخت و بیش از 431 فرصت شغلی جدید ایجاد شد.

ساداتی با اشاره به اینکه رسالت کمیته امداد خودکفایی و توانمندسازی خانواده‌هاست، اظهار کرد: در همین راستا در سال‌جدید برنامه‌های متعددی برای خودکفایی خانواده‌ها در نظر گرفته شده است.

وی با اعلام اینکه نیاز امروز جامعه و جوانان دولتی‌زدایی اشتغال است، افزود: بدین معنا که فارغ‌التحصیلان باید به عنوان کارآفرین و تولیدکننده در جامعه فعالیت کنند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی نکا خاطرنشان کرد: در سال گذشته یک‌هزار و 36 نفر آموزش فنی و حرفه‌ای را فرا گرفته‌اند تا بتوانند با اتکا به توان و حرفه خود در جامعه امرار معاش کنند.

ساداتی از توزیع 825 کیلوگرم مرغ بین 55 خانواده نیازمند این شهرستان به ارزش بیش از 50 میلیون ریال توسط یکی از خیران به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: در آستانه ماه مبارک رمضان برنامه‌های گسترده‌ای برای تامین آذوقه خانواده‌های نیازمند توسط این نهاد در نظر گرفته شده است.

وی در پایان گفت: در همین راستا با تعامل خیران، تعدادی سبد کالا تهیه و بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد و در آینده نزدیک و با مشارکت مردم خیر و نیکوکار شهرستان بتوانیم برای هر خانواده نیازمند یک سبد کالا تهیه و تحویل دهیم.