جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

پرداخت غیرحضوری صورت‌حساب‌ بیش از یک میلیون مشترک برق مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

پرداخت غیرحضوری صورت‌حساب‌ بیش از یک میلیون مشترک برق مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق مازندران، منوچهر جعفری گفت: 6/98 درصد مشترکان توزیع برق استان صورت‌حساب‌های برق مصرفی را به صورت غیرحضوری پرداخت می‌کنند.

وی بیان داشت: براساس آمارهای موجود بیش از 23 درصد مشترکان از طریق اینترنت، 99/21 درصد از طریق تلفن‌بانک، 91/28 درصد از طریق پایانه فروش، بیش از 17 درصد از طریق خودپرداز، 16/5 درصد از طریق اینترانت و 51/1 درصد از طریق پیام کوتاه صورت‌حساب‌های برق مصرفی خود را پرداخت می‌کنند که در مجموع 6/98 درصد مشترکان به صورت غیرحضوری نسبت به پرداخت هزینه‌های برق مصرفی اقدام می‌کنند و فقط 94/1 درصد به صورت حضوری پرداخت می‌کنند.

وی جلوگیری از اتلاف وقت، سرعت، دقت و سهولت در پرداخت و رهگیری و عدم مراجعه به بانک‌ها را از مزایای پرداخت‌های غیرحضوری بر‌شمرد.

جعفری خاطرنشان کرد: شرکت توزیع برق مازندران در سال‌های اخیر تلاش‌های گسترده‌ای برای افزایش سطح اطلاعات و آگاهی عمومی مردم کرده و از همکاری وسایل ارتباط جمعی و رسانه‌های دیداری، شنیداری، مکتوب و مجازی بهره گرفته و برنامه‌های جذّاب و پرمخاطب تولید و پخش کرده حتی جوایز ارزنده‌ای برای پرداخت‌کنندگان غیرحضوری در نظر گرفته به گونه‌ای که امروز شاهد پرداخت‌های 99 درصدی غیرحضوری هستیم.

وی تصریح کرد: از یک میلیون و 160 هزار مشترک فقط 41 هزار و 211 مشترک به صورت حضوری پرداخت می‌کنند و یک میلیون و 120 هزار مشترک به صورت غیرحضوری صورت‌حساب‌های برق مصرفی را پرداخت می‌کنند.

{jcomments off}