جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

پرداخت حقوق پایانی ناجیان غریق تا 10 روز آینده/پرونده طرح‌های دریا با 79 غریق بسته شد - نمایش محتوای خبر

 

 

پرداخت حقوق پایانی ناجیان غریق تا 10 روز آینده/پرونده طرح‌های دریا با 79 غریق بسته شد

مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران گفت: با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه، مقرر شد تا 10 روز آینده حقوق شهریورماه ناجیان غریق پرداخت شود.

پرداخت حقوق پایانی ناجیان غریق تا 10 روز آینده/پرونده طرح‌های دریا با 79 غریق بسته شد

عیسی قاسمی‌طوسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: همانند سنوات گذشته طرح‌های سامان‌دهی دریا از ابتدای خردادماه هر سال آغاز شده و تا پایان شهریور ماه ادامه پیدا می‌کند.

وی بیان کرد: امسال به‌دلیل تقارن 31 شهریورماه با عید سعید غدیرخم تا دوم مهرماه تمدید شد تا در این مدت خدمات مناسبی به مردم ارائه شود.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران با اشاره به اینکه از ابتدای خردادماه امسال شاهد 79 غریق در دریای مازندران بودیم، اضافه کرد: این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته هشت درصد کاهش یافت.

این مسؤول ادامه داد: با توجه به اتمام طرح‌های دریا، کاهش دما و مواج و طوفانی بودن دریا توصیه ما به افراد این است که به هیچ وجه وارد دریا نشوند و از زیبایی سواحل مازندران بهره‌مند شوند تا شاهد غریق در دریا نباشیم.

قاسمی‌طوسی یادآور شد: بیش از یک‌هزار و 500 نفر از ناجیان غریق امسال در مناطق ممنوعه و داخل طرح‌های سامان‌دهی دریای مازندران به‌کارگیری شدند.

وی از پرداخت حقوق شهریورماه ناجیان غریق تا 10 روز آینده خبر داد و افزود: حقوق ماه‌های خرداد، تیر و مرداد ناجیان پرداخت شده و با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه مقرر شد تا 10 روز آینده حقوق آنان پرداخت شود.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران در پایان با تقدیر از همه عوامل اجرایی برای ارائه خدمات در طرح‌های دریا، گفت: در حال حاضر با توجه به اتمام طرح‌ها آسیب‌شناسی روی طرح‌های دریا 95 و برنامه‌ریزی مدون برای طرح‌های دریا در سال 96 در دستور کار قرار دارد.