رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

پرترددترین محورهای مازندران اعلام شد - نمایش محتوای خبر

 

 

پرترددترین محورهای مازندران اعلام شد

معاون عمرانی استاندار مازندران پرترددترین محورهای استان را تا هشتم فروردین‌ماه ساری ـ قائم‌شهر و بالعکس و محمودآباد ـ نور اعلام کرد.

پرترددترین محورهای مازندران اعلام شد

علی نبیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، با اعلام اینکه کل تردد انجام شده از مبادی ورودی و خروجی استان در هشتمین روز از فروردین‌ماه یک میلیون و 547 هزار و 788 خودور بوده است، اظهار کرد: این حجم تردد مسافر در مازندران با دو درصد کاهش نسبت به سال قبل با سهم 9.8 درصد رتبه نخست تردد در کشور را به خود اختصاص داد.

وی افزود: میزان تردد ورودی به استان یک‌صد با 4 هزار و 38 وسیله نقلیه و تردد خروجی از استان 96 هزار و 55 وسیله نقلیه بوده است.

معاون عمرانی استاندار مازندران پرترددترین محورهای استان را ساری ـ قائم‌شهر بالعکس قائم‌شهر ـ ساری و محمودآباد ـ نور بوده است.

وی آمار تجمعی تردد از شروع طرح نوروزی امسال را تا هشتمین روز از سال جدید 16  میلیون و 720 هزار و 662 خودرو با  2.4 درصد افزایش نسبت به سال گذشته داشته است.

نبیان کل تردد ورودی به استان را یک میلیون و 164 هزار و 125 وسیله نقلیه که نسبت به سال گذشته 9 درصد افزایش داشته است.

وی کل تردد خروجی از استان را 903 هزار و 303 وسیله نقلیه دانست و گفت: میزان تردد خروجی از مازندران نسبت به مدت مشابه سال قبل با 0.3 درصد کاهش مواجه بود.

به گزارش فارس، محور ساری و قائم‌شهر با 47 هزار و 146 تردد پرترددترین محور استان بوده است.