جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

پدران معظم شهدا الگوهای راستین وفاداری به آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پدران معظم شهدا الگوهای راستین وفاداری به آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند

پدران معظم شهدا الگوهای راستین وفاداری به آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند


نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران در پیام مشترکی به مناسب درگذشت پدر شهیدان رضایی اعلام کردند: پدران معظم شهدا الگوهای راستین وفاداری به آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.

پدران معظم شهدا الگوهای راستین وفاداری به آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی و استاندار مازندران به مناسبت درگذشت پدر والامقام شهیدان رضایی پیام مشترک تسلیتی صادر کردند.

در پیام تسلیت نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران به مناسبت درگذشت پدر شهیدان رضایی آمده است: درگذشت این پدر مهربان و فداکار موجب تالم و تاثر همه‌ی دوست داران انقلاب اسلامی شد.

در ادامه پیام خاطر نشان شد: پدران معظم شهدا الگوهای راستین وفاداری به آرمان‌های انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، شهدای والامقام و اسوه‌ی پایداری در مسیر ولایت فقیه و موجب عزت و اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

در ادامه این پیام تاکید شد: شادروان حاج اسماعیل رضایی از جمله‌ این پدران عزت‌مند و انقلابی بود که با تقدیم عزیزترین گوهرهای حیات خویش به رسالت الهی و انقلابی خویش عمل کرد و در طول سال‌های پس از شهادت فرزندان دلبندش نیز با مجاهدت و ایثار به صیانت از دستاوردهای ارزشمند شهدا در این راستا همت کرد.

در این پیام بیان شد: اینجانبان در آستانه تشییع 30 شهید سرافراز غواص در مازندران با نهایت تاثر و تالم درگذشت پدر مجاهد، نستوه و صبور سه شهید و دو جانباز سرافراز مازندران، حاج اسماعیل رضایی را که با بصیرت و استواری در سال‌های پس از شهادت عزیزانشان در مسیر عشق، ارادت و دلدادگی به رهبر معظم انقلاب اسلامی، درس ولایتمداری، ایمان و مجاهدت را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان آموخت، تسلیت گفته، آمرزش و رضوان الهی برای آن زنده یاد و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان از خداوند سبحان مسالت داریم.