جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

پدافند غیرعامل باید از خانه تا سطح کلان پیگیری شود - نمایش محتوای خبر

 

 

پدافند غیرعامل باید از خانه تا سطح کلان پیگیری شود

استاندار مازندران با اعلام اینکه همه باید در برابر نقشه‌های دشمنان آمادگی خویش را حفظ کنند، گفت: موضوع پدافند غیرعامل باید از خانه تا مدرسه و در سطح کلان در سطح شهرها و روستاها پیگیری شود.

پدافند غیرعامل باید از خانه تا سطح کلان پیگیری شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح جلودار صبح امروز در زنگ پدافند غیرعامل استان مازندران در دبیرستان ولیعصر ساری با گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی اظهار کرد: دانش‌آموزان و معلمان در هشت سال دفاع مقدس افتخارآفرینی کردند و در این ایام باید این افتخارآفرینی‌ها برای دانش‌آموزان عصر حاضر به خوبی تبیین شود.

وی تصریح کرد: مقاومت و پایداری مردان و زنان مملکت ما در طول هشت سال دفاع مقدس باید تداوم داشته باشد، در حال حاضر نیز برای رشد و تعالی کشور به این ایستادگی نیازی بیشتری داریم.

استاندار مازندران خاطر نشان کرد: دانش‌آموزان با کسب علم و دانش و تداوم فعالیت علمی در سطح دانشگاهی زمینه رشد و تعالی کشور را فراهم کنند و در این سال‌ها اقدامات مناسبی در حوزه توسعه فعالیت علمی در سطح دانش‌آموزی انجام شد.

وی با اعلام اینکه همه باید در برابر نقشه‌های دشمنان آمادگی خویش را حفظ کنند، گفت: موضوع پدافند غیرعامل باید از خانه تا مدرسه و در سطح کلان در سطح شهرها و روستاها پیگیری شود.

فلاح اضافه کرد: زیرساخت‌های کشور و استان برای مقابله با هر حرکت دشمن باید محفوظ و مصون باشد و متولیان استانی باید به صورت جدی موضوعات مربوط به پدافند غیرعامل را پیگیری کنند و همه نقشه‌ها و اقدامات دشمنان باید شناسایی و برای مقابله با آن آمادگی لازم داشته باشیم.

فلاح با اشاره به اینکه امروز همه باید با توجه به سیاست‌هایی که استکبار جهانی دارد در حال آماده‌باش هستیم، حفظ تمامیت اراضی و امنیت ملی کشور مهم است و باید در مقابل دشمنان و استکبار جهانی ایستادگی و پایمردی کنیم.

وی در پایان با بیان اینکه در پدافند غیرعامل نیاز به موشک، توپ و تانک نیست، تصریح کرد: با ابزار و امکانات کوچک هم می‌توان پدافند غیرعامل را انجام داد.