جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

پخش مستقیم والیبال کاله مازندران و متین ورامین ساعت 17:25از سیمای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

پخش مستقیم والیبال کاله مازندران و متین ورامین ساعت 17:25از سیمای مازندران

.

پخش مستقیم والیبال کاله مازندران و متین ورامین ساعت 17:25از سیمای مازندران

تیم والیبال کاله مازندران در هفته سیزدهم و دومین دیدار دور برگشت لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور امشب در خانه به دیدار متین ورامین می‌رود. سیمای مازندران این دیدار را از ساعت 17:25 دقیقه به تهیه کنندگی عباس اسماعیل تبار و گزارشگری حمید کلانتری به طور زنده پخش می کند.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مازندران، دو تیم در شرایطی در هفته سیزدهم این رقابتها در آمل به مصاف هم می روند که تیم متین صالحین ورامین در دیدار رفت در خانه با نتیجه نزدیک 3 بر 2 برابر تیم کاله مازندران صاحب برتری شد و نخستین شکست این فصل را به تنها نماینده مازندران تحمیل کرد.
شاگردان بهروز عطایی در کاله مازندران هفته گذشته را مقابل گوهر کویر زاهدان به پیروزی شیرین خارج خانه دست یافتند و این هفته مقابل بازیکنان محمد ترکاشوند می‎خواهند با استفاده از امتیاز میزبانی به حداکثر امتیاز دست یابند.
این دیدار نخستین بازی خانگی کاله مازندران در نیم‌فصل دوم بازی‌ها بوده که در آن از امتیاز حمایت هواداران برخوردار است.
تاپایان هفته دوازدهم این رقابتها تیم متین صالحین ورامین با کسب 21 امتیاز درمکان چهارم جدول و تیم کاله مازندران هم با کسب 5 پیروزی و7 شکست با 17 امتیاز در رده هشتم جدول ایستاده است.
بازی دو تیم کاله مازندران و متین صالحین ورامین را علیرضا قریب داور اول و مرتضی اعلایی داور دوم مسابقه سوت می زنند و محمد حسین شفقی به عنوان ناظرفدراسیون والیبال درآمل حضورخواهند داشت.