جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

پخش زنده لیگ برتر والیبال - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

پخش زنده لیگ برتر والیبال

Loading the player...

پخش زنده لیگ برتر والیبال کشور بین تیمهای کاله آمل و سازمان عمران شهرداری ساری، به تهیه کنندگی حسین زارع می باشد که امروز 28 مهر ساعت 17 به طور زنده از سیمای مازندران پخش می شود.
در یکی از مهم‌ترین دیدارها ی سی‌امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان کشور، که با نام و یاد شهدای منا نام گذاری شده است ، کاله مازندران با رقیب نوپای خود روبرو می‌شود.
کاله مازندران که بیش از پنج سال به عنوان تنها نماینده این استان شمالی کشور در لیگ برتر بود امسال با تیم‌داری سازمان عمران شهرداری ساری در نخستین دیدار به مصاف این تیم می‌رود تا شهرآورد مازندرانی‌های والیبال کشور با شور و اشتیاق فراوان والیبال‌دوستان همراه باشد.
 

سال تولید: مهر 95

تهیه کننده: حسین زارع
کارگردان:مهدی بوی افراز
گزارشگر: حمید کلانتری
صدابردار:رجب صادقی
تصویربردار:تقی قاسمپور-مجتبی رفیقی-مجید مشایخی فرجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
مگه ما مركز مازندران زندگي نمي كنيم مگه تيم هاي... شعيب ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ ۱۰:۲۹

شعيب
مگه ما مركز مازندران زندگي نمي كنيم مگه تيم هاي ورزشي شهر ساري جزو استان نيستن چرا بايد مردم مركز محروم از ديدن پخش زنده واليبال تيم شهرشون باشند و دوربين پخش مستقيم تو شهر هاي بابل و امل باشه سعي كنين مردم ساري رو هم به حساب بيارين الان هفته پنجم شده فقط يك بازي پخش زنده شد از بازي هاي عمران ساري اون هم چون با كاله بازي داشت پخش شد سعي كنين يك ترتيب اثر روي بزنامه ريزي پخش زنده داشته باشين تشكر
0 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ ۱۰:۲۹