جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

پخش زنده فوتبال - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

پخش زنده فوتبال

تهیه کننده: حسین زارع 

گزارشگر :علیرضا خلردی 

تصویربرداران:ذاکری-مشایخی فر

 

دیدار دو تیم نساجی مازندران و خونه به خونه بابل به طور زنده از سیمای مازندران پخش می شود.
از هفته چهارم لیگ دسته یک فوتبال کشور دو تیم نساجی قائمشهر و خونه به خونه بابل شنبه یازدهم شهریور ساعت 17 در استادیوم شهید وطنی قائمشهر به مصاف هم رفتند.
در این بازی دو تیم در ابتدا بازی را آرام و محتاط آغاز کردند و اشتباه خط هافبک دو تیم باعث شد بارها توپ در میانه زمین لو برود.

اما بعد از گذشت حدود 15 دقیقه از  شروع بازی این نساجی بود که بازی را در دست گرفت و تقریبا بر بازی مسلط بود. شاگردان مهدی پاشازاده در این دقایق از بازی چند موقعیت خطرناک روی دروازه خونه به خونه خلق کردند که در دقیقه 34 محمد آشتیانی دروازه خونه به خونه را با ضربه سر باز کرد و تیمش را در دربی استان مازندران پیش انداخت.

در ادامه بازی، خونه به خونه جلوکشید ولی حملات این تیم نتیجه ای نداشت تا بازی در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به نفع نساجی به پایان برسد.

اما در نیمه دوم شاگردان جواد نکونام کاملا فوتبال تهاجمی را دستور کار قراردادند و چند بار تا آستانه بازکردن دروازه نساجی پیش رفتند اما بدشانسی و البته درخشش مجتبی روشنگر باعث شد شاگردان مهدی پاشازاده پیروزی در دربی مازندران را در ورزشگاه خانگی خود جشن بگیرند.

با وجود حواشی که پیش از شروع بازی در مورد حضور هواداران خونه به خونه وجود داشت، این بازی بدون تنش بین هواداران دو تیم به به پایان رسید.

نساجی با این پیروزی به سومین پیروزی خود در 4 هفته اول لیگ یک رسید و موقتا به رتبه سوم جدول رده بندی صعود کرد.

این دیدار به تهیه کنندگی حسین زارع و با گزارش علیرضا خلردی به طور زنده از سیمای مازندران پخش می شود. 

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ