سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

پخش زنده سوپر لیگ والیبال کشور، تیم کاله مازندران با تیم ثامن الحجج خراسان ساعت 17:30 از سیمای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

پخش زنده سوپر لیگ والیبال کشور، تیم کاله مازندران با تیم ثامن الحجج خراسان ساعت 17:30 از سیمای مازندران

.

پخش زنده سوپر لیگ والیبال کشور، تیم کاله مازندران با تیم ثامن الحجج خراسان ساعت 17:30 از سیمای مازندران

به گزارش روابط عمومی مرکز ، تیم کاله مازندران در هفته دهم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور میزبان  تیم ثامن الحجج خراسان با حضور تماشاگرانش پس ازپایان یافتن دو جلسه محرومیت از سوی کمیته انضباطی است.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مازندران، سه شنبه ۱۷ آذر از ساعت ۱۷:30 دو تیم کاله آمل و ثامن الحجج خراسان از هفته دهم لیگ برتر والیبال ایران در استادیوم پیامبر اعظم (ص) شهرستان آمل در حالی به مصاف یکدیگر میروند که هواداران کاله پس از طی کردن محرومیت دو جلسه ای  می توانند در تالار والیبال آمل مانند قبل حضور پررنگ داشته و با تشویق های بی امان خود, حامی تیم آمل باشند. سیمای مازندران این بازی را به تهیه کنندگی عباس اسماعیل تبار و گزارشگری حمید کلانتری به طور زنده پخش می کند.
فدراسیون والیبال برای این مسابقه مرتضی اکرمی را به عنوان داور اول و علیرضا قریب را به عنوان داور دوم به همراه محمد حسن خوشدل و اسماعیل صباغ با عنوان ناظران مسابقه و داوری انتخاب کرده است.
کاله مازندران در هفته دهم, بازی سخت و حساسی با تیم قدرتمند ثامن الحجج خراسان خواهد داشت,  کاله با برد در این بازی و با توجه به سایر نتایج هفته دهم اگر به سود تیم آمل باشد میتواند حتی در جدول رده بندی صعود چهار پله ای داشته باشد.
تیم کاله آمل بازی دو هفته اخیر خود با تیم بالای جدول را متاسفانه با شکست پشت سر گذاشت و بازنده میدان بود,
یم آمل این هفته امیدوار است با پشتوانه گرمی همچون حضور هوادار خود پیروز میدان باشد و خاطره تلخ دو بازی قبل را فراموش کند و با نگاهی متفکرانه و امیدوارانه به آینده لیگ نگاه کند تا امسال هم همانند سنوات گذشته فصل را به خوبی به پایان برساند.