جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

پایگاه های اوقات فراغت بنیاد شهید مازندران حدود چهار برابر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

پایگاه های اوقات فراغت بنیاد شهید مازندران حدود چهار برابر شد

ˈ هدایت مظلومی ˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تعداد پایگاه های اوقات فراغت بنیاد شهید مازندران در تابستان سال جاری را 72 مورد اعلام کرد و گفت : تابستان پارسال 20 پایگاه در مساجد و حسینیه های شهرستان های مازندران میزبان شش هزار و 370 نفر از فرزندان و خانواده های شهدا و ایثارگران بود.

وی افزود : امسال علاوه بر مساجد و حسینیه ها ، شش کانون فرهنگی تربیتی بنیاد شهید در شهرهای قائمشهر ، آمل ، بابل ، ساری ، بهشهر و تنکابن نیز به عنوان برگزار کننده برخی از کلاس های اوقات فراغت فعال خواهند شد.

معاون بنیاد شهید مازندران علاقه مندی و استقبال خانواده و فرزندان شاهد و ایثارگر از برنامه های اوقات فراغت را زمینه ساز افزایش تعداد پایگاه ها اعلام کرد و گفت : 140 عنوان برنامه آموزشی ، فرهنگی و تربیتی امسال برای پایگاه های اوقات فراغت این نهاد تعریف شده است.

وی افزود : شرکت کنندگان در کلاس های اوقات فراغت در تابستان سال جاری در زمینه های خیاطی ، گلدوزی، سفالگری، گلیم بافی، منبت کاری، رایانه ، زبان ، ورزش و قرآن آموزش دیده و مدرک معتبر دریافت می کنند.

مظلومی پیش بینی کرد تابستان امسال 10 هزار نفر در کلاس های اوقات فراغت بنیاد شهید مازندران شرکت کنند.

مازندران از بدو پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکنون 10 هزار و 400 شهید ، 31 هزار و 790 جانباز و مجروح ، دو هزار و 384 آزاده و 89 جانباز قطع نخاعی تقدیم نظام اسلامی کرد.