رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

پایگاه‌های انجمن اسکواش در سطح مدارس ایجاد می‌شود - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پایگاه‌های انجمن اسکواش در سطح مدارس ایجاد می‌شود

پایگاه‌های انجمن اسکواش در سطح مدارس ایجاد می‌شود


عضو هیئت رئیسه فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران از انعقاد تفاهم‌نامه‌ همکاری فدراسیون اسکواش و وزارت آموزش و پرورش در زمینه ایجاد پایگاه‌های انجمن اسکواش در مدارس خبر داد.

پایگاه‌های انجمن اسکواش در سطح مدارس ایجاد می‌شود

محمدعلی تجریشی در حاشیه سفر به مازندران امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل، با بیان اینکه اسکواش ورزشی زودبازده است اظهار داشت: با تلاش همه عوامل فدراسیون اسکواش توانستیم این رشته ورزشی را به‌خوبی در بین مردم معرفی کنیم.

وی افزود: مردم به ارزش و اهمیت ورزش اسکواش در کشور پی بردند، به‌گونه‌ای که استقبال مطلوب از آن داشته و روی‌آوری خوبی را از خود نشان دادند.

رئیس کمیته فنی مهندسی فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران در مورد تفاهم‌نامه‌های ایجادشده برای گسترش فعالیت اسکواش در کشور، بیان کرد: با انعقاد تفاهم‌نامه‌ همکاری با وزارت آموزش و پرورش، در پی تعامل و فعالیت بیشتر در این بخش هستیم.

این مسئول تصریح کرد: در این زمینه پایگاه‌هایی به‌نام انجمن اسکواش در سطح آموزش و پرورش شکل می‌گیرد و هماهنگی زیادی در این زمینه شده تا جذب بیشتر دانش‌آموزان را به‌همراه استعدادیابی در بین رده‌های پایه انجام دهیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: برنامه مدون و منسجمی در رده‌های پایه، سنین 9 تا 11 سال، 11 تا 13، 13 تا 15، 15 تا 17 و 17 تا 19 سال را در دستور کار داریم.

تجریشی گفت: این آمادگی در فدراسیون اسکواش وجود دارد تا بتوانیم برای بزرگسالان هم ایجاد پایگاه کنیم و با اجرایی کردن این مهم در جهت مدال‌آوری رده‌های مختلف تیم ملی در رقابت‌های آسیایی و جهانی برآمده و با پیشرفت روزافزون تلاش زیادی را در پیش گیریم.