جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

پایان هفته‌ای نیمه‌ابری در مازندران/ بارش خاصی نداریم - نمایش محتوای خبر

 

 

پایان هفته‌ای نیمه‌ابری در مازندران/ بارش خاصی نداریم

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: آسمان مازندران از روز پنج‌شنبه تا اوایل هفته آینده عمدتاً صاف تا نیمه‌ابری پیش‌بینی می‌شود.

پایان هفته‌ای نیمه‌ابری در مازندران/ بارش خاصی نداریم

احمد اسدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: روز چهارشنبه هر چند کمی از ناپایداری هوای مازندران کاسته شده اما بارش‌های پراکنده‌ای را به‌ویژه در غرب استان شاهد بودیم.

وی بیان کرد: بیشینه دمای روز چهارشنبه مربوط به قائم‌شهر و بابلسر با 18 و ساری با 17 درجه سانتی‌گراد و کمینه دما صبح امروز مربوط به بلده با صفر درجه سانتی‌گراد بالای صفر بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران تصریح کرد: با توجه به تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، انتظار داریم از فردا از ناپایداری هوای استان کاسته شده و جو نسبتاً پایداری در آسمان مازندران حاکم شود.

اسدی ادامه داد: از روز پنج‌شنبه تا اوایل هفته آینده انتظار داریم آسمان مازندران عمدتاً صاف تا نیمه ابری پیش‌بینی می‌شود که در برخی مناطق به‌ویژه غرب استان گاهش افزایش ابر را داریم.

وی اضافه کرد: گذر جمعه شب به صبح شنبه بارش‌های پراکنده‌ای را در غرب مازندران شاهد هستیم که مقدار آن زیاد پیش‌بینی نمی‌شود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران در مورد وضعیت دمای هوای استان در این مدت، اظهار کرد: تا اوایل هفته آینده افزایش تدریجی و نسبی دما را شاهد هستیم.

وی در پایان گفت: دریای مازندران امروز نسبتاً مواج پیش‌بینی می‌شود.