سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

پایان اردوی آماده‌سازی تیم بسکتبال با ویلچر آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

پایان اردوی آماده‌سازی تیم بسکتبال با ویلچر آمل

سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل گفت: اردوی آماده‌سازی تیم بسکتبال با ویلچر آمل برای درخشش در دور نهایی لیگ برتر پایان یافت.

پایان اردوی آماده‌سازی تیم بسکتبال با ویلچر آمل

مسعود فلاح امروز در گفت‎‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: معلولان و جانبازان این شهرستان از چندین سال گذشته تاکنون توانسته‌اند به عنوان یکی از تیم‌های حاضر در مسابقات حرفه‌ای و لیگ برتر خوش بدرخشند.

وی با اعلام اینکه شهرداری آمل چندین سال در لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور تیم‌داری می‌کند، افزود: سال گذشته توانستیم با درخشش بازیکنان و دیگر اعضای کادر فنی به مقام سوم لیگ برتر دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل بیان کرد: امسال هم در مرحله گروهی لیگ برتر با تیم‌های پگاه فارس، ماهان تندیس قم و همیاری زنجان هم‌گروه بودیم.

این مربی ادامه داد: در این دوره از مسابقات با درخشش در دور گروهی وارد مرحله پلی‌آف شدیم.

فلاح با اعلام اینکه تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل از سری مسابقات دور برگشت مرحله پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان باشگاه‌های کشور توانست در خانه آلومینیوم‌المهدی بندرعباس به پیروزی دست یابد، خاطرنشان کرد: آملی‌ها در خانه هم توانستند با نتیجه 71 بر 55 به پیروزی رسیده و به جمع چهار تیم دور نهایی صعود کنند.

وی با تاکید بر اینکه از روز 12 اسفند امسال آخرین دوره از اردوی آماده‌سازی برای حضور مقتدرانه در مرحله نهایی را آغاز کردیم، تصریح کرد: این اردو با حضور همه بازیکنان در دو نوبت صبح و عصر در سالن سرپوشیده ورزشی پیامبر اعظم (ص) برگزار شد که اردوی متصل به اعزام تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل به مرحله نهایی محسوب می‌شد.

فلاح با تاکید بر اینکه می‌توانیم با تلاش همه‌جانبه مقابل رقبای خود به پیروزی برسیم، گفت: در این مرحله تیم‌هایی همانند ماهان تندیس قم هستند که در دور مرحله رفت و برگشت مقابل این تیم پیروز شدیم.

سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل با اعلام اینکه لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان باشگاه‌های کشور امسال با حضور هشت تیم در دو گروه چهار تیمی دنبال شد، بیان کرد: با پایان مرحله مقدماتی تیم‌های برتر هر گروه راهی پلی‌آف شدند.

این مربی ادامه داد: شهرداری آمل تنها نماینده مازندران در مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان باشگاه‌های کشور است که سال گذشته برای نخستین‌بار به مقام سوم این دوره از مسابقات دست یافت و امسال نیز از امیدهای قهرمانی است.

فلاح گفت: در مرحله نهایی مسابقات چهار تیم شهرداری آمل، ملی حفاری خوزستان، ماهان تندیس قم و مخابرات اصفهان بر سر قهرمانی به دیدار هم می‌روند.