رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

پاسداشت روز جهانی کارگر درنظام اسلامی برخاسته از مبانی اعتقادی است - نمایش محتوای خبر

 

 

پاسداشت روز جهانی کارگر درنظام اسلامی برخاسته از مبانی اعتقادی است

محمدتقی حسین زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: جامعه کارگری با خلاقیت و نوآوری و تلاش بی وقفه نقش مهم و موثری در توسعه بیش از پیش نظام اسلامی بر عهده دارد و با گذشت بیش از سه دهه از عمر با برکت انقلاب ، این مهم را بارها ثابت کرده اند.

وی ادامه داد: یازدهم اردیبهشت به عنوان روز جهانی کار و کارگر فرصتی است برای ارج نهادن و تجلیل از خدمات ارزنده کارگران شریفی که برای آبادانی میهن اسلامی و توسعه و پیشرفت کشور از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کنند.

حسین زاده گفت: فرهنگ کار، عالی ترین تصویر سازندگی و تحول است که حضرت محمد (ص) پیامبر مهر گستر اسلام ، با بوسه زدن بر دستان توانمند کارگر ، منزلتی عظیم به این قشر از جامعه بخشیده است.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی که خطاب به جامعه کارگری فرمودند ˈشما کارگران در توسعه کشور نقش مهمی دارید و بار اصلی تولید، روی دوش شماستˈ ، افزود: کارگران در نظام اسلامی از جایگاه رفیع و مقدسی برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت آبفای مازندران گفت: بی تردید رمز پیشرفت و توسعه پایدار کشور در تجلی استعدادها وسرمایه های انسانی کارآمد، پرتلاش، با شور و نشاط و خلاق محقق خواهد شد.

وی افزود: کارگران به عنوان نیروی محرکه چرخه اقتصاد، نقش برجسته و ویژه ای در تحقق این مهم بر عهده دارند.

او ادامه داد: در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به سال ˈحماسه سیاسی و حماسه اقتصادیˈ مزین و نامگذاری شده است باید با بهره گیری صحیح از اندیشه های نو کارگران زحمت کش ،شاهد تحقق فرهنگ کار و افزایش بهره وری در تولید باشیم.