رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

ویژه برنامه های نوروزی صدا و سیمای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های نوروزی صدا و سیمای مازندران

صدا و سیمای مازندران در ایام نوروز، برنامه های جذاب و متنوعی را برای مخاطبان خود تدارک دیده است.

ویژه برنامه های نوروزی صدا و سیمای مازندران

سیمای مازندران در ایام نوروز سعی دارد تا با برنامه های جذاب و متنوع، اوقات خوش و مفرحی را برای بینندگان خود فراهم سازد.
ویژه برنامه تحویل سال با نام «هفت سین» به تهیه کنندگی رقیه یحیی زاده از ساعت 6 تا 10 با بخشهای متنوع و جذاب و بادعوت از مهمانان برجسته و همچنین پخش برنامه های متناسب با این ایام در خدمت بینندگان عزیز خواهد بود. همچنین در ادامه، این ویژه برنامه به مدت 13 شب و به مدت 70 دقیقه از ساعت 22 هر شب با پخش برنامه های بسیار زیبا و پخش گزارشهای مختلف با موضوع عید، معرفی شهرها و آداب و رسوم  مناطق مختلف استان، معرفی صنایع دستی، غذاهای محلی، دعوت از مهمانان مازندرانی که چهره ملی هستند شامل بازیگران، هنرمندان، و چهره های ادبی ، سیاسی، فرهنگی و ... در خدمت مخاطبان خود خواهد بود.
ویژه برنامه عید هر شب با یکی از سوژه های اجتماعی مانند: تغییر، عشق و تکنولوژی، لبخند، هدیه، مدیریت و برنامه ریزی در زندگی، طبیعت و ... و همچنین برنامه های مرتبط با این موضوعات، لحظات خوشی را برای بینندگان این شبکه رقم خواهد زد.
«عیدانه» برنامه زنده صبحگاهی سیمای مازندران است به تهیه کنندگی مهران کاکویی با رویکرد اطلاع رسانی و معرفی اماکن دیدنی استان و همچنین دعوت از هنرمندان، ورزشکاران و خوانندگان سرشناس و پخش سرودهای محلی، معرفی آئین های بومی و سنتی، معرفی شهرهای غرب استان، پخش تصاویر و ویدیوهای ارسالی از سوی مخاطبان در رابطه با عید نوروز، اطلاع از آب و هوا و راههای استان که در این ایام از ساعت 10 به مدت 70 دقیقه با اجرای هادی میر قربانی پخش خواهد شد.
رادیو تبرستان نیز همچون سالهای گذشته با دست پر به خانه های شنوندگان خود آمده است.
«بهار آمد» برنامه ای است به تهیه کنندگی سکینه بوداغی که صحبهای عید از ساعت 9 تا 10:30 به صورت زنده و با رویکرد اطلاع رسانی، معرفی اماکن دیدنی، گزارش هواشناسی، برقراری ارتباط با پلیس راه استان، ستاد تسهیلات سفر و ... با اجرای مجید محمدی و عظیمه عظیمی از رادیو مازندران پخش می شود.
ویژه برنامه عصرگاهی با نام «عصر بهاری» به صورت زنده از ساعت 17 تا 19 با هدف سرگرمي و آموزشي و با موضوعات شاد و مفرح و نيز شناساندن مناطق گردشگري و ارايه اطلاعات مورد نياز مسافران و مهمانان نوروزي به تهیه کنندگی فرهاد قلی نژاد تقدیم شنوندگان خواهد شد.
برنامه زنده «شباهنگام» به تهیه کنندگی محسن اکبر پور هر شب از ساعت 22 تا 23:30 به شکلی متفاوت در این ایام تقدیم شنوندگان می شود. معرفی و نشان دادن ظرفیت های استان در حوزه گردشگری، هنر و فرهنگ، پخش موسیقی اقوام مختلف، گفتگو و گزارش از اقوام و مسافران نوروزی با موضوعات مختلف از جمله صله رحم و ... از بخشهای برنامه می باشد.
«طراوت » هر روز از ساعت 15 تا 16 با پخش آهنگهای درخواستی مردم، معرفی هنرمندان و آثار جدید ترانه های مازندرانی به تهیه کنندگی محسن اکبر پور به صورت زنده از رادیو مازندران پخش می شود.
واحد خبر مركز نيز علاوه بر پوشش اخبار مربوط به ايام نوروز در استان با اجراي گفتگوي ويژه خبري با موضوعات نوروزي به ويژه معرفي نقاط گردش پذير و تمهيدات مسوولان براي پذيرايي از ميهمانان نوروزي مي پردازد.
همچنين تهيه گزارش هاي ويژه خبري با موضوع معرفي شهرها و نقاط گردشگري مازندران براي پخش از شبكه سراسري از ديگر برنامه هاي خبر مازندران در ايام نوروز خواهد بود.