جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

ویژه برنامه های صدا و سیمای مازندران در هفته دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای مازندران در هفته دفاع مقدس

صدا و سیمای مازندران برنامه هاي ويژه ای را برای پاسداشت رشادتها و دلاوریهای دلاوران هشت سال دفاع مقدس در نظر گرفته است .

ویژه برنامه های صدا و سیمای مازندران در هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومي صدا و سیمای مازندران، ويژه برنامه سيماي شبكه مازندران با عنوان «بلد عشق» به تهيه كنندگي احمد باکر، در هفته دفاع مقدس با معرفی حماسه آفرینی های بزرگ در 8 سال دفاع مقدس و تقویت روحیه حماسه آفرینی و رشادت و تبیین آثار عواقب و ذلت پذیری در برابر دشمن از ساعت 19:15 به مدت 60 دقیقه به صورت زنده پخش مي شود.
واحد تامين سيماي مازندران نیز هر روز ساعت 15 یک فیلم سینمایی به نامهای ذیل پخش می کند:
30 شهريور «بوسیدن بر روی ماه»
31 شهریور «پاریس تا پاریس»
اول مهر «پخش مراسم دعای پر فیض عرفه از مصلی ساری به صورت زنده»
دوم مهر «چشمه درخت»
سوم مهر «معراجی ها»
چهارم مهر «روستای مرزی»
پنجم مهر «نخل گریان»
ششم مهر «عبور از شب»
هفتم مهر «ساعت 25»
مسابقه «رزم آوران» هر روز ساعت 10
مستند های دفاع مقدس با عنوان «نیلوفران آبی» هر روز ساعت 11:15
و مستند گزارشی «رازهای نگفته» هر روز ساعت 14:20 از دیگر برنامه های تأمین برنامه سیمای مازندران است.
در بخش راديو نيز، شبكه تبرستان با پخش برنامه هايي متناسب با حال و هواي اين ايام در خدمت شنوندگان است.
ويژه برنامه «پلاک 8» به تهيه كنندگي محمد برجسته و گویندگی سید جمال الدین موسوی با حضور مهماناني از طبقات اجتماعي مختلف هر روز از ساعت 15:15 به مدت 50 دقيقه پخش مي شود.
برنامه «روایت بیقرار» در 7 برنامه 10 دقیقه ای با نویسندگی مهدی قاسم زاده و تهیه کنندگی مبین بوی افراز
«مسابقه تیک تاک» نام برنامه ديگري است كه هر روز ساعت 15 به مدت 15 دقيقه با موضوع دفاع مقدس از  راديو مازندران پخش مي شود.
برنامه«الفباي ايثار» به تهیه کنندگی محمد برجسته به مدت 30 دقيقه به بحث و بررسي علل و رخدادهاي جنگ تحميلي مي پردازد. اين برنامه شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 20 روي آنتن ميرود.
«شکوه عشق» به تهیه کنندگی هنگامه داودی روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه ساعت 20 به مدت 30 دقیقه با موضوع دفاع مقدس پخش می شود.
پخش نمايشهاي راديويي «آن روزها» «بهترین روز» «بزرگ دشت» «آتش پرستها» « انفرادی» «انگار چیزی» « قاصد» «هیچ سربازی» « سنگر» و «سرداران حور» هر شب از ساعت 23:30 به مدت 30 دقیقه از ديگر برنامه هاي راديو مازندران است.
واحد خبر مازندران نیز با پخش گزارشهایی با موضوع دفاع مقدس و با عناوین «شهدای مفقودالاثر»، « مادران شهید و خواهران رزمنده» ، « عکاس و خبرنگار دوران دفاع مقدس » و « یک روز با سربازان» به گزارشگری عباس نوائیان به استقبال هفته دفاع مقدس می رود.
گفتگوی ویژه خبری با موضوع دفاع مقدس و با دعوت یکی از فرماندهان آن دوران، چهارشنبه ساعت 22 به مدت یک ساعت، از دیگر برنامه های واحد خبر مرکز مازندران است.