سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

ویژه‌‌برنامه‌های صدا‌ و‌ سیمای مازندران در ماه محرم - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه‌‌برنامه‌های صدا‌ و‌ سیمای مازندران در ماه محرم

همزمان با فرارسیدن ماه محرم صدا و سیمای مازندران ویژه‌برنامه‌های خود را اعلام کرد.

ویژه‌‌برنامه‌های صدا‌ و‌ سیمای مازندران در ماه محرم

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مازندران، همزمان با فرارسیدن ماه محرم صدا و سیمای مازندران ویژه‌برنامه‌های خود را اعلام کرد.

صدای مازندران با ویژه‌برنامه چراغ هدایت ویژه‌برنامه‌ای در 17 قسمت 90 دقیقه‌ای به‌طور زنده با ساختار ترکیبی و نمایشی هر روز از ساعت 17 پخش می‌شود.

این ویژه‌برنامه به تهیه‌کنندگی محسن اکبرپور و با گویندگی زری قاسم‌نژاد و میلاد شوکاییان و با صدابرداری شهرام حق‌شناس، احمد حسن‌نژاد، سامی یوسفی و مهدی اوشیب‌نتاج است.

سیمای مازندران نیز با برنامه‌های مختلف در ایام محرم در خدمت مردم مازندران است.

سلام  بر حسین: این برنامه به تهیه‌کنندگی رقیه یحیی‌زاده با موضوعاتی چون تبیین قیام عاشورای حسینی، فرهنگ حسینی در سبک زندگی، تبیین رابطه دفاع مقدس و مکتب حسینی و... است که با ساختار ترکیبی و نمایشی به‌طور زنده در 15 قسمت 70 دقیقه‌ای هر شب از ساعت 21 پخش می‌شود.

فردین بی‌طرف به عنوان کارگردان، تقی قاسم‌پور،صادق ذاکری، حمید درواری به عنوان تصویربرداران، مرتضی کاظمی صدابردار، علیرضا امرا تدوین‌گر، خانم عالمی دستیار تهیه، خانم صفرنژاد منشی صحنه از دیگر عوامل این ویژه‌برنامه هستند.

شور و شین عنوان دیگر ویژه‌برنامه سیمای مازندران است که در 15 برنامه 40 دقیقه به‌صورت ضبطی با ساختار مستند ترکیبی به تهیه‌کنندگی حمید رضا ملک‌محمودی و شهرام حبیب‌اللهی اقدم تولید و در دهه دوم محرم هر شب از ساعت 19 پخش می‌شود.

به گزارش فارس، مستند پیر غلامان به تهیه‌کنندگی احسان فقیهیان، محرم در فرهنگ‌های مختلف ایرانی و کشورهای اسلامی، پخش مراسم عزاداری مردم مازندران از دیگر برنامه‌های سیمای مازندران در این ایام است.