جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

ویشار - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویشار

Loading the player...

عنوان برنامه ای با موضوع انتخابات و باساختار ترکیبی نمایشی است که به شکل جنگ شبانه ،به تهیه کنندگی علی اصغر باباکوهی ،دوشنبه وجمعه ها ساعت 19:00 از سیمای مرکز مازندران پخش می شود.
با فرا رسیدن موسم پرشور و حالِ انتخابات در ایران اسلامی ، جنب و جوش و تحرکات ویژه و غیر قابل وصفی در چهار گوشه ی کشورمان وزیدن گرفته است.
باردگر این سرزمین اساطیری و الهی ، آوردگاهِ پرشکوهِ خواست ها و تجلی اراده ی سترگ این ملت شریف خواهد بود . حضور مردم و انتخاب فرد کار آمد و قانوندان از بدیهی ترین حقوق هر ایرانی به ویژه مازندرانی های قهرمان و علاقمند به سرنوشت کشور ،می باشد .
     با فرارسیدن موسم انتخابات در ایران ، رسانه ی ملی موظف شده است  تا با ساخت و ارائه ی برنامه هایی شاخص و آگاه کننده، ضمن تبیین و تشریح وچرائیِ مشارکت در انتخابات ، روحیه ی وحدت و حسایست صحیح را در فردفرد شهروندان ایران بزرگ ،تقویت و برجسته  و هماهنگ سازد. هر چند 7اسفند 1394 زمان رسمی این اتفاق ویژه و تاریخی است اما رسانه ی ملی همچون ادوارگذشته ، برخود واجب می داند تا بر این حضور و مشارکت تاریخی ، تاکید ورزد و دست به تولید  برنامه های ایجایی و دقیق بزند و حس همدلی و تفاهم را در نزد مخاطبان بیش از پیش تقویت سازد . هدف از ارائه این طرح ، پاسخی بی واسطه به چرائیهای این حضور است آن هم قالب یک برنامه ی شاد ترکیبی به همراه نمایش های طنز و کلیپ های مناسبتی و...
برنامه با آیتمهایی متنوعی چون :پلاتو،گزارش،میزگرد و گفتگوی استودیویی بهمراه کلیپ های موضوعی  تقدیم به مخاطبان می شود.
 

 

سال تولید: 1394

تهیه کننده:علی اصغر باباکوهی
نویسندگان: ضیایی ، بابا کوهی
کارگردان:فردین بیطرف
مجری:داوود محمدی
منشی صحنه:ثمانه محمد پور
دستیار تهیه:حسن خاکی

 


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام خسته نباشید برنامه خوبیه اسماعیل خانزاده ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ ۱۲:۴۵
سلام خسته نباشید به آقای محمدی با مجریگری خوبی که... سید رضا حسینی ۱۳۹۴/۱۲/۳ ۱۳:۲۳

سید رضا حسینی
سلام خسته نباشید به آقای محمدی با مجریگری خوبی که دارن برنامه بسیار خوبی هست
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۲/۳ ۱۳:۲۳
اسماعیل خانزاده
سلام خسته نباشید برنامه خوبیه
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ ۱۲:۴۵