رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

ووشو مازندران پشتوانه خوبی در سطح کشور دارد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ووشو مازندران پشتوانه خوبی در سطح کشور دارد

ووشو مازندران پشتوانه خوبی در سطح کشور دارد


مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه ووشو مازندران پشتوانه خوبی در سطح کشور دارد،‌ گفت: برای رشد و توسعه رشته‌های مختلف به ویژه ووشو نیاز به هم‌فکری قهرمانان و پیشکسوتان داریم.

ووشو مازندران پشتوانه خوبی در سطح کشور دارد

ه گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حبیب حسین‌زادگان  در مجمع انتخابات هیئت ووشو مازندران با بیان اینکه ووشو مازندران پشتوانه بسیار خوبی در سطح کشور دارد، اظهار داشت: مازندران در بیشتر رشته‌های ورزشی به ویژه ووشو توانمندی خوبی دارد که می‌تواند از هر نظر به فدراسیون کمک کند.
وی با بیان اینکه برای توسعه ووشو تعامل خوبی بین فدراسیون، اداره‌کل و هیئت ووشو وجود دارد، افزود: مازندران استانی ورزش‌خیز و جوانان با استعدادی است که برای افتخارآفرینی بیشتر نیاز به حمایت مسئولان وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون‌ها دارد.

حسین‌زادگان با بیان اینکه با کمک همدیگر در یک اقدام مسئولانه پایبند باشیم، گفت: وفاق و همدلی در هیئت ووشو استان برقرار بود که یک بار دیگر اعضا مجمع به رئیس سابق اعتماد کردند و به وی رأی دادند.

وی با بیان اینکه برای رشد و توسعه رشته‌های مختلف به ویژه ووشو به هم‌فکری قهرمانان و پیشکسوتان نیاز است، افزود: دستگاه ورزش مازندران با حمایت فدراسیون، حمایت همه جانبه‌ای به سایر رشته‌های ورزشی در سطح استان و حتی شهرستان دارد.

حسین‌زادگان از بی‌طرفی دستگاه ورزش استان و فدراسیون در انتخابات ووشو خبر داد و اظهار کرد: تمامی کاندیداها که در مجمع ووشو حضور داشتند برنامه‌های خوبی ارائه دادند که در نهایت اعضا مجمع فرد مورد اصلح را برای چهار سال انتخاب کردند.