جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

ولایت فقیه ثمره غدیر است - نمایش محتوای خبر

 

 

ولایت فقیه ثمره غدیر است

مدیر‌کل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه پذیرش غدیر و نفی ولایت فقیه کج‌فهمی است، گفت: ولایت فقیه ثمره غدیر در ایام کنونی است.

ولایت فقیه ثمره غدیر است

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حجت الاسلام ناصر شکریان صبح امروز در مراسم تجلیل از مربیان، مدیران و عوامل اجرایی طرح‌های قرآنی مصباح‌الهدی و نورالهدی در مازندران، گفت: فعالیت‌های مربیان، مدیران و خادمان قرآنی با شاخص‌های مادی قابل مقایسه نیست.

وی با تبریک عید غدیر و با اشاره به اهمیت آن در بین اعیاد اسلامی، افزود: اکمال دین، اتمام نعمت، اعلام رضایت الهی و ناامیدی دشمن از ویژگی‌های عید غدیر است که در هیچ یک از اعیاد دیگر اسلامی یک‌جا وجود ندارد.

مدیر‌کل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اینکه نزول آیاتی از سوره مائده برای نصب حضرت علی (ع) با سه تکبیر پیامبر گرامی اسلام همراه بود، خاطر‌نشان کرد: اعیاد فطر و قربان به عنوان اعیاد فروع دین و عید غدیر عیدی برای اصول دین و ولایت بیان شده است.

شکریان به بیان 20 مطلب توسط پیامبر گرامی اسلام درباره امام زمان (عج) در خطبه غدیر اشاره و اظهار کرد: دشمن خیال می‌کرد که با رحلت پیامبر اسلام، دین اسلام هم از بین می‌رود، ولی پیامبر اسلام در روز غدیر اقدام به معرفی متولیان دین تا قیامت کرده است.

وی با بیان اینکه پذیرش غدیر و نفی ولایت فقیه کج‌فهمی است، گفت: ولایت فقیه ثمره غدیر در ایام کنونی است.

به گزارش فارس، جشنواره پایانی طرح‌های مصباح‌الهدی و نورالهدی با حضور 450 نفر از دانش‌آموزان متوسطه اول و دوم از 11 شهرستان مازندران در اردوگاه دانش‌آموزی مازندران در مشهد مقدس به مدت پنج روز برگزار شد.