جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

ولایت فقیه اصل اساسی و ستون محکم حکومت اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

ولایت فقیه اصل اساسی و ستون محکم حکومت اسلامی است

به گزارش خبرنگار ایرنا ، سردار ˈ سیدمحمدتقی شاهچراغی ˈ روز سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه بهشهر افزود : تقویت ایمان جوانان و اطاعت از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب رمز موفقیت در مقابل فتنه های دشمن است.

وی ادامه داد : بصیرت افزایی و رشد و آگاهی عمومی از محورهای اساسی خنثی سازی توطئه دشمنان به شمار می رود و رمز موفقیت در مبارزه با استکبار ، رشد ایمان جوانان و اطاعت از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب است.

شاهچراغی گفت : دشمنان ایمان و دین مردم ایران اسلامی را نشانه گرفته اند و با ترفندهای مختلف در صدد ضربه زدن به ایران اسلامی هستند که تبعیت از ولایت فقیه و به کار بستن رهنمودهای ایشان ضامن جلوگیری از بروز مشکل در جامعه است .

وی افزود : اگر امروز ایران اسلامی به قطب قدرت سیاسی در منطقه تبدیل شده به دلیل جایگاه رفیع رهبری است.

فرمانده سپاه کربلا به حضور نیروهای سپاهی و بسیجی در رفع بحران شهرهای گرفتار در برف غرب مازندران اشاره کرد و گفت : از همه توان و ظرفیت سپاه برای کمک به مردم این مناطق استفاده شد.

در پایان این مراسم که با حضور نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ، فرماندار و دیگر مسوولان استانی و شهرستانی برگزار شد ، از زحمات سرهنگ ˈ شعبانعلی حیدریان ˈ قدردانی و سرهنگ ˈ علی نجفی ˈ به عنوان فرمانده جدید سپاه بهشهر معرفی شد .