جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

وفاداری مردم به امام راحل ریشه در اعتقادات ملت ایران دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

وفاداری مردم به امام راحل ریشه در اعتقادات ملت ایران دارد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈ علی پیرفلکˈ روز چهارشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) شهرستان افزود: امام خمینی با تحمل سختی ها و مرامت ها زمینه آزادی ملت ایران از اسارت و بندگی در برابر طاغوت و کشورهای مستکبر را فراهم آورد.

وی ادامه داد: ملت ایران تا پیش از انقلاب اسلامی با وجود تمامی توانایی ها که از آن برخوردار بود، همیشه زیر بار استبداد و ظلم طاغوت و کشورهای مستکبر قرار داشت.

فرماندار قائمشهر از امام خمینی (ره) به عنوان شخصیتی یاد کرد که نوید بخش آزادی برای ملت ایران است و گفت: این شخصیت سیاسی و دینی ایران که پیام آور آزادی ایران هستند نفوذی در دل ها پیدا کرده اند که کسی را یارای جلوگیری از آن نیست.

وی افزود: حضور پرشکوه ملت ایران در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی بیانگر این اعتقاد است که قدردان زحمات شخصیتی هستند که راه استقلال و آزادی را برای مردم و کشور ایران فراهم کرده است .

پیرفلک با اشاره به ضرورت آشنایی نسل جوان با اندیشه های امام راحل، گفت: 34 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و ما همچنان شاهد اثر گذاری انقلاب و الگو گیری بشریت از ایران اسلامی هستیم.

وی افزود: انقلاب اسلامی از مواضع مستحکم نظام و حقوق بشر به عنوان حقوق واقعی و بحق مردم جهان که نادیده گرفته می شد در مقابل جهانخواران و مستکبران دفاع کرد.

مقرر شد در مراسم امسال سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در مرقد ایشان در تهران یکهزار و 856 نفر از قائمشهر به صورت متمرکز و غیر متمرکز شرکت کنند.