جهش تولید | شنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

وضع حجاب در ادارات مازندران مطلوب است - نمایش محتوای خبر

 

 

وضع حجاب در ادارات مازندران مطلوب است

وی تصریح کرد: همه مسئولان به این امر واقف هستند که هجمه‌های زیادی علیه کشور ما در زمینه‌های مختلف وجود دارد و دشمن در این زمینه نیز تلاش دارد که جوانان این مرز و بوم را به انحراف بکشاند.

نماینده عالی دولت در مازندران با اشاره به ایستادگی کشور در برابر قدرت‌های غربی خاطرنشان کرد: ایران تنها کشور مسلمانی است که در برابر زیاده خواهی‌های دشمن ایستادگی می‌کند و همین موضوع برای دشمن قابل هضم نیست.

این مسئول با اعلام اینکه وضعیت عفاف و حجاب در ادارات مازندران مناسب است گفت: در مدت حضورم در ادارات مازندران مشکلی در این زمینه وجود ندارد و دستگاه‌های اجرایی استان ملزم به رعایت این امر واجب هستند.

استاندار مازندران با اشاره به گردشگرپذیر بودن مازندران گفت: سالانه بیش از 18 میلیون گردشگر وارد استان می‌شوند و ورود گردشگر در استان تاثیرات را بر فرهنگ مردم می‌گذارد.

وی ادامه داد: مازندران دیار علویان است و نهادینه شدن بد‌حجابی برای مردم استان قابل هضم نیست.

فلاح با اعلام اینکه باید ستاد منسجمی برای مبارزه با بد‌حجابی تشکیل شود افزود: تشکیل این موضوع مورد تایید استانداری مازندران نیز است ولی باید در این ستاد ساز و کار مطلوبی برای اجرا تشکیل شود.

این مسئول با اشاره به حضور بیش از 35 درصد مراکز آموزش عالی آزاد کشور در استان گفت: برخی از هجمه‌های فرهنگی از این مراکز به استان وارد می‌شود که در این زمینه نیاز به بررسی بیشتر است.

وی خواستار تشکیل این ستاد در سطح شهرستان‌ها و حتی بخش‌های کوچک استان شد و افزود: در سال جاری که به نام اقتصاد و فرهنگ است باید ضعف‌ها و کمبود‌های این بخش را جبران کنیم.