رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

وضعيت نامناسب اقتصادي، به افزايش انواع جرائم عمومي مي انجامد - نمایش محتوای خبر

 

 

وضعيت نامناسب اقتصادي، به افزايش انواع جرائم عمومي مي انجامد

به گزارش خبرنگار ايرنا، سردار سرتيپ دوم مسعود جعفري نسب يكشنبه شب در همايش تخصصي مديران و كاربران دفاتر خدمات الكترونيك «‌پليس + ۱۰ » فرماندهي انتظامي مازندران در ساري افزود: متاسفانه در مواردي نامناسب بودن زيرساخت‌هاي اقتصادي دركشور جرائم عمومي در جامعه افزايش يافته است.
وي با اشاره به اينكه برقراري نظم و امنيت در جامعه يكي از وظايف مهم نيروي انتظامي است، اظهارداشت: حرف اول در پاسخ گويي به مطالبات به حق مردم در بحث امنيت و آرامش در جامعه را نيروي انتظامي مي‌زند.
وي در عين حال بيان داشت: ضعف‌هايي هم وجود دارد كه با همكاري و همت دستگاه‌هاي اجرايي و خود مردم بايد اين ضعف‌ ها برطرف شود.
اين مقام ارشد انتظامي استان، نياز جامعه را نظم و امنيت، آسايش و آرامش دانست و ادامه داد: اگر امنيت و آرامش در جامعه وجود نداشته باشد آسايش مردم از بين مي‌رود و نيروي انتظامي موظف است تا امنيت و آرامش را در جامعه با‌ثبات نگه دارد.
وي تصريح كرد: كسانيكه در نيروي انتظامي جانانه براي مردم خدمت مي‌كنند بايد عاشق كار خود باشند و قيد لذت‌ها و تفريح‌هاي خود را بزنند زيرا كار در نيروي انتظامي يك نوع عبادت محسوب مي شود.
فرمانده انتظامي استان در بخش ديگر از سخنانش به فعاليت هاي مراكز پليس + ۱۰ اشاره كرد و گفت: اين مراكز با انجام فعاليت هاي بسيار مناسب در بخش هاي گواهينامه راهنمايي و رانندگي، خلافي وسائط نقليه ، گذرنامه و فعاليت هاي بسيار ديگر، كمك نيروي انتظامي هستند.
سردار جعفري‌نسب، افزود: مراكز پليس + ۱۰ در كم‌ترين زمان و بهترين شكل به مراجعه كنندگان انواع خدمات ارزشمند ارائه مي‌دهند.