جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

وصیت‌نامه‌خوانی شهدا در مساجد فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

وصیت‌نامه‌خوانی شهدا در مساجد فریدونکنار

مجید حسین‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در فریدونکنار گفت: مظهر ارتقا و بهره‌وری در بنیاد اجرای کامل طرح سپاس است.

وی افزود: بر این اساس از ابتدای سال 92 تاکنون 82 درصد از جامعه هدف بنیاد در اجرای طرح سپاس از آن‌ها دیدار به عمل آمد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فریدونکنار تصریح کرد: دیدار از خانواده‌های معظم شهدا یکی از منویات محوری مقام معظم رهبری محسوب می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا دیدار سه تن از نخبگان و سرآمدان شاهد شهرستان این جانب به اتفاق فرماندار شهرستان در منازل آنها از آنان دیدار به عمل آمده است.

به گفته حسین‌پور طرح وصیت‌نامه‌خوانی شهدای شهرستان فریدونکنار با محوریت سرداران منطقه در مساجد خطه مبارک برگزار شده است.

وی بیان داشت: دیدار ربیع فلاح استاندار با همراه معاونان استاندار و مدیرکل بنیاد شهید استان، فرماندار و مسئولان شهر از خانواده سه شهد رضایی، جانباز 70 درصد انقلاب حسن مالایی و آزاده 9 سال اسارت شهید کبیری دیدار به عمل آمد.

حسین‌پور ادامه داد: در اجرای طرح ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یادواره‌های سرداران و شهدا در طول سال‌های پس از دفاع مقدس در شهرستان برگزار می‌شود که بزرگترین و با شکوه‌ترین یادواره شهرستانی با محوریت سردار سرلشکر شهید حاج حسین بصیر همه سال به صورت مداوم برگزار شده است.