جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

وزیر راه و شهرسازی فردا میهمان مردم بابل است - نمایش محتوای خبر

 

 

وزیر راه و شهرسازی فردا میهمان مردم بابل است

فرماندار بابل گفت که وزیر راه و شهرسازی روز دوشنبه همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به مازندران به عنوان نماینده رییس جمهوری به این شهرستان سفر می کند.

وزیر راه و شهرسازی فردا میهمان مردم بابل است

محمد تقی عباسپور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : وزیر راه و شهرسازی در این سفر از کمربندی جنوبی بابل که با گذشته سال ها از آغاز ساخت به دلیل مشکلات مالی هنوز به بهره برداری نرسیده است ، بازدید می کند که امیدورایم برای رفع مشکلات آن اقدام شود.
وی بازدید از طرح نیمه تمام مجتمع پردیس نوشیروانی بازدید و بررسی مشکلات برای تامین اعتبار مرمت پل تاریخی محمد حسن خان و بازدید از کارخانه صنعتی پلی استالین در بخش لاله آباد را از دیگر برنامه های نماینده رییس جمهوری در بابل اعلام کرد.
عباسپور گفت : همچنین در این سفر کمربندی شرقی بابل و نیز گازرسانی به چند روستای در بخش های بابلکنار، بندپی شرقی و غربی به صورت ویدئو کنفرانس توسط وزیر راه و شهرسازی بهره برداری می شود .
فرماندار بابل با بیان این مطلب که مردم همیشه پشتیبان جمهوری اسلامی بوده اند ، افزود : مردم شهرستان بابل این بار هم با حضور پررنگ از سفر اعضای هیات دولت به مازندران قدردانی خواهند کرد.