سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

وزیر راه و شهرسازی از محور هراز بازدید کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

وزیر راه و شهرسازی از محور هراز بازدید کرد

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی صبح امروز دوشنبه از محور هراز در استان مازندران بازدید کرد.

وزیر راه و شهرسازی از محور هراز بازدید کرد

به گزارش ایرنا وزیر راه و شهرسازی امروز همزمان با حضور کاروان تدبیر و امید در مازندران بهره برداری از عملیات احداث کمربندی شرقی شهرستان بابل و پروژه های عمرانی در بخش راه این اداره کل راه و شهرسازی مازندران را افتتاح می کند.
بهره برداری از مرکز مدیریت راههای این اداره کل و حضور در جلسه شورای اداری شهرستان بابل از دیگر برنامه های وزیر راه و شهرسازی است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهر سازی مازندران گفت: همزمان با سفر رئیس جمهوری 188 پروژه راهسازی استان به ارزش یک هزارو 700میلیارد ریال و شش هزار و 419 واحد مسکن مهر با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری می رسد.
سید حمید حسینی رئیس روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران با بیان این مطلب افزود : 50کیلومتر بزرگراه ، 300 کیلومتر راه روستایی،هفت دوربرگردان ، 210 کیلومتر روکش آسفالت از جمله طرح های آماده افتتاح در سفر رئیس جمهوری به استان مازندران است.
وی از آماده بودن شش هزارو 419 واحد مسکن مهر در استان خبر داد و اضافه کرد: پنج هزارو 50واحد مسکن مهر در شهرهای بالا 25هزار نفر ، 505 واحد در شهرهای زیر 25 هزار نفر و 864 واحد مسکن مهر نیز در بافت فرسوده افتتاح می شود.
رئیس جمهوری و هیات دولت امروز دوشنبه میهمان مردم مازندران هستند.