جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

وزیر ارشاد با رویکرد مناسب و مطلوبی آمده است - نمایش محتوای خبر

 

 

وزیر ارشاد با رویکرد مناسب و مطلوبی آمده است

به گزارش خبرگزاری فارس از چالوس، حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی عصرجمعه در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران غرب استان با گرامیداشت یاد شهدای خبرنگار و شهید باغبانی که به تازگی در سوریه به شهادت رسید، گفت: جایگاه خبرنگار در جامعه بسیار با ارزش است و یک نوع عبادت محسوب می‌شود.

وی افزود: ما مدیران بر روی میزی نشسته‌ایم که ماندگاری ندارد اما شما خبرنگاران همیشه پایدار و جاوید هستید و در تمام دولت‌ها به رسالت خود ادامه خواهید داد.

ابراهیمی با خسته نباشید و خدا قوت گفتن به حسینی وزیر سابق ارشاد و آرزوی موفقیت و توفیق برای وزیر جدید فرهنگ و ارشاد گفت: جنتی با برنامه و رویکرد جدید و خوبی وارد وزارت خانه شده‌اند و توصیه می‌کنم همه اهالی فرهنگ حداقل یک بار برنامه وی را مطالعه کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران در بخش دیگری به مشکلات خبرنگاران اشاره کرد و گفت: اصحاب رسانه و خبر رسالت پیامبری را ادامه می‌دهند و همه می‌دانند که پیامبر در سختی و مشکلات بسیاری امرار معاش می کرد و بر همین اساس خبرنگاران ما که رسالت پیامبری را بر تن دارند همانند پیامبر این رسالت را به مردم ابلاغ کنند.

این مسئول خبرنگاران را پیشتاز در تبلیغ دین دانست و تصریح کرد: احیای ارزش‌ها یکی از نکاتی است که خبرنگاران باید با دقت به آن بپردازند زیرا جامعه ما در اکثر زمینه‌ها به کمال رسیده است اما در نگرش اجتماعی به آن کمالی که مدنظر است نرسید.

وی در پایان گفت: ما باید نگرش اسلام ناب را با رهنمودهای مقام معظم رهبری در جامعه گسترش دهیم.