جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

وزش باد شدید در ساری / روزهای بارانی در راه است - نمایش محتوای خبر

 

 

وزش باد شدید در ساری / روزهای بارانی در راه است

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، آسمان مازندران طی چند روز گذشته شاهد هوای گرم و شرجی بوده، اما از ظهر امروز مردم ساری شاهد وزش باد شدید بودند.

به گفته هواشناسی مازندران از بعد از ظهر امروز آسمان مازندران جوی ناپایدار را تجربه می‌کند. با توجه به گزارش هواشناسی، با ورود سامانه بارشی از ظهر امروز، آسمان استان شاهد هوای بارانی می‌شود.

این در حالی است که هواشناسی مازندران وضعیت هوای امروز مازندران را صاف تا نیمه ابری همراه با وزش باد از بعدازظهر ابری همراه با وزش باد شدید به‌تدریج با بارندگی، کاهش دما و مواج شدن دریا پیش‌بینی کرد.

بر اساس اعلام هواشناسی مازندران، وضعیت هوای مازندران در روز دو‌شنبه ابری همراه با بارندگی (بارش برف در ارتفاعات) و وزش باد است و مردم مازندران بامداد روز سه‌شنبه شاهد کاهش دما و آسمانی صاف تا نیمه‌ابری هستند.

همچنین هواشناسی مازندران هوای روز چهار‌‌شنبه هفته جاری در مازندران را صاف تا نیمه ابری پیش‌بینی کرد.

هواشناسی مازندران وضعیت دریا در مازندران را مواج، سمت باد را جنوب‌شرقی تا جنوب‌غربی و سرعت باد در مازندران را چهار تا 12 از اواخر شب تا 15 متر بر ثانیه اعلام کرد.

بیشینه دمای هـوای امروز ساری با هشت درجه افزایش نسبت به روز گذشته به 28 درجه سلسیوس و کمینه دمای هوای امشب ساری نیز با دو درجه افزایش نسبت به شب گذشته به دو درجه بالای صفر می‌رسد.