سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

ورود بیش از 13 هزار مسافر به چالوس - نمایش محتوای خبر

 

 

ورود بیش از 13 هزار مسافر به چالوس

به‌ گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، محمدناصر زندی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران گف: به‌ دلیل نامساعد بودن هوا و شدت سرما در روزهای آغازین سال شاهد حضور کمتر مسافران نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان بودیم.

وی ادامه داد: بدون شک با توجه به افزایش نسبی دما و هوای آفتابی که از امروز در منطقه شاهدیم بر آمار تعداد مسافران نیز افزوده خواهد شد.

فرماندار چالوس از ترافیک سنگین و روان در جاده چالوس خبر داد و افزود: براساس اخبار دریافتی از پلیس راه هم‌اکنون شاهد ترافیک سنگین اما روان در جاده چالوس هستیم و این نشان دهنده حضور گسترده مسافران در این شهرستان است.

وی خاطرنشان کرد: در جاده چالوس نیروهای راهداری، پلیس راه، هلال‌احمر و اورژانس حضوری مستمر دارند تا مسافران با ایمنی کامل به شهرهای شمالی مسافرت کنند.

فرماندار چالوس با اعلام عدم تصادف منجر به فوت در دو روز نخست نوروز گفت: همه اعضای ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان چالوس در تلاش هستند تا میزبانی شایسته برای مسافران نوروزی باشند.

وی تصریح کرد: نظارت بر بازار نیز توسط خانه اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان به صورت مستمر در حال انجام است و اداره تعزیرات نیز با استقرار کشیک نوروزی در تلاش هستند با متخلفان برخورد کنند.

زندی اعلام کرد: براساس ارزیابی‌های صورت گرفته در دو روز اول نوروز، مسافران رضایت کامل از واحدهای اقامتی و پذیرایی، نیروهای امدادی و انتظامی داشتند.