جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

ورود بخش خصوصی برای رفع مشکلات حوزه آب و برق - نمایش محتوای خبر

 

 

ورود بخش خصوصی برای رفع مشکلات حوزه آب و برق

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، ربیع فلاح‌جلودار امشب در بازدید وزیر نیرو از پروژه‌های آب و فاضلاب شهرستان چالوس، اظهار داشت: در بازدیدها و جلساتی که از دیروز صورت گرفت بیشترین مشکلات در غرب مازندران در حوزه شهرستان‌های نوشهر و چالوس بود چرا که این مناطق در ایام تعطیل سال با مشکل کم‌آبی روبرو هستند.

وی تصریح کرد: کمبود آب شرب در شهر مرزن‌آباد و هچیرود نیز از دیگر معضلات اصلی منطقه غرب مازندران است، به‌گونه‌ای که تامین آب آشامیدنی در سال گذشته با حفر چاه‌های آب در این مناطق اجرا می‌شد.

فلاح با اشاره به این‌که اجرای طرح جامع در مازندران ممکن است چهار سال دیگر به‌طول بیانجامد، ابراز داشت: برای رفع مقطعی مشکل کمبود آب از وزیر نیرو می‌خواهیم تا اقدامات لازم را برای رفع آنی نیازها و مشکلات موجود در این حوزه داشته باشد.

وی خاطر‌نشان کرد: در بخش کجور شهرستان نوشهر نیز مشکلات حوزه آب سبب مهاجرت افراد از روستاها به شهرها شده است بنابراین باید هر چه سریع‌تر به این موضوعات رسیدگی شود.

استاندار مازندران در پایان بیان کرد: برای رفع مشکلات حوزه آب شرب، آب زراعی، آب ‌و فاضلاب و همچنین حوزه برق تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیریم تا بخش از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این زمینه برخوردار شویم.

{jcomments off}