جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

ورزش مازندران در دوران طلایی قرار دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزش مازندران در دوران طلایی قرار دارد

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: کارنامه ورزشکاران مازندرانی در ریو نشان می‌دهد که در دوران طلایی ورزش استان قرار داریم.

ورزش مازندران در دوران طلایی قرار دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حبیب حسین‌زادگان در آیین تجلیل از مازندرانی‌های المپیک ریو در سپاه کربلای استان، اظهار کرد: براساس پیام ارزشمند مقام معظم رهبری به ورزشکاران، قدر این افراد را می‌دانیم و برای آنها ارزش قائل هستیم.

وی بحث المپیک و سهمیه‌ها و کارکردی که ورزشکاران مازندرانی داشته‌اند را قابل توجه و حائز اهمیت دانست و افزود: مازندران با 13 سهمیه در بین استان‌های کشور بهترین عملکرد را داشته است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه با کسب یک مدال طلا، نقره و برنز بهترین جایگاه را به‌دست آوردیم، خاطرنشان کرد: ورزشکاران با تمام همت و جدیت و تلاش در ریو افتخارآفرینی کردند.

این مسؤول با اشاره به سخن وزیر ورزش و جوانان در مورد جایگاه ورزش مازندران که قلب ورزش کشور است، تأکید کرد : با کارنامه‌ای که ورزشکاران مازندرانی در ریو آورده‌اند در دوران طلایی ورزش استان قرار داریم.

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه ورزشکاران ما پدیده‌های امروز ورزش استان هستند، تصریح کرد: مسؤولان باید توجه بیشتری نشان دهند و باید تکریم و قدردانی در استان چه به لحاظ مادی و چه معنوی تقویت شود.

وی با اعلام اینکه رسیدگی به معیشت ورزشکاران جزو وظایف مسؤولان است، افزود: سپاه استان به عنوان نخستین دستگاه تقدیر از ورزشکاران مازندرانی را انجام داد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه تعامل ورزش با سپاه باید هدفمند دنبال شود، اظهار کرد: سپاه عنصر معنویت در ورزشکاران را ترغیب می‌کند.

حسین‌زادگان با بیان اینکه امیدواریم باز هم شاهد چنین برنامه‌هایی در استان باشیم، گفت: باید از مقام ورزشکاران و کسانی که تلاش کردند پرچم ایران را به اهتزاز در بیاورند تکریم و تجلیل صورت گیرد.