جهش تولید | چهارشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۹

ورزش مازندران در انتظار روزهای حساس است - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزش مازندران در انتظار روزهای حساس است

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه ستاد المپیک ریو گفت: ورزش مازندران به روزهای حساس و نزدیک المپیک ریو نزدیک می‌شود.

ورزش مازندران در انتظار روزهای حساس است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حبیب حسین‌زادگان بعد ازظهر امروز در پنجمین جلسه ستاد ریو 2016، اظهار کرد: روزهای بسیار مهمی در انتظار ورزش مازندران است.

وی با بیان اینکه در آستانه آوردگاه مهم المپیک ریو قرار داریم، افزود: تمهیدات لازم برای ایجاد انگیزه بیشتر ورزشکاران مازندرانی المپیک، اندیشیده شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تأکید بر لزوم حمایت همه‎جانبه استانداری، مجمع نمایندگان و سازمان مدیریت، بیان کرد: قهرمانان در افتخارآفرینی مملکت نقش مؤثری دارند، به همین دلیل برای کسب نتایج درخشان و همچنین حضور پُررنگ ورزشکاران مازندرانی در المپیک جلسات مختلفی برگزار شده است.

حسین‎زادگان با اشاره به حضور ورزشکاران مازندرانی در المپیک ریو 2016، اضافه کرد: مازندران استان قهرمان و پهلوان‌پرور ورزش است و سهم مازندران در تخصیص اعتبار و بودجه باید ویژه‌تر از استان‌های دیگر باشد.

وی با بیان اینکه جویای احوال از وضعیت ورزشکاران المپیکی استان مازندران در آستانه این مسابقات مهم هستیم، تصریح کرد: برنامه بسیار خوب قبل و بعد از اعزام (بدرقه و استقبال) ورزشکاران المپیکی استان داریم.