رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

ورزش مازندران به تنهایی جور 16 استان را می‌کشد - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزش مازندران به تنهایی جور 16 استان را می‌کشد

احمد سعادتمند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اشاره به موقعیت کنونی وزارتخانه اظهار داشت: با سرپرستی محمد شریعتمداری امور مربوط به ورزش و جوانان بر زمین نمی‌ماند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران وضعیت پیش آمده ورزش و جوانان کشور را لطمه‌ای به آرامش مدیران خواند و گفت: با وجود این که مسئولان در هر مدتی که کار برایشان تعریف شده باشد با جان و دل فعالیت می‌کنند، این عدم ثبات موجب ایجاد خلل در آرامش نهایی و امنیت کاری آن‌ها می‌شود.

وی در ادامه گفت: مقوله‌ای که می‌تواند در خارج از کشور و در اوج تحریم‌ها پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز درآورد ورزش است پس دولت مردان نباید این حوزه را که پس از ادغام با حوزه جوانان دارای حساسیت بیشتری شده است، بلاتکلیف بگذارند.

سعادتمند با اشاره به برنامه‌های در دست اجرای اداره کل ورزش و جوانان مازندران خاطر نشان کرد: وظایف مدیریتی ما انجام امور مربوط به دو حوزه ورزش و جوانان در استان است که ما طبق معمول تمامی برنامه‌ها را در دست اجرا داریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران ادامه داد: ورزش مازندران نسبت به استان‌های دیگر تفاوت‌های زیادی دارد که کسب 125 مدال در هفت ماهه نخست سال‌جاری است نسبت به مدال‌های کسب شده در 16 استان کشور  بی‌سابقه است.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات استانی بر حسب شاخص‌های جمعیتی و وسعتی تخصیص می‌یابد، افزود: مازندران با وجود قهرمانان و ورزشکاران بسیاری که در خود دارد سهم اندکی از این اعتبارات را به خود اختصاص داده است که امیدواریم این موضوع با روی کار آمدن وزیر جدید حل شود.