رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

ورزش مازندران از نظر مدال‌آوری جور 17 استان کشور را می‌کشد - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزش مازندران از نظر مدال‌آوری جور 17 استان کشور را می‌کشد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، احمد سعادتمند در حاشیه برگزاری تجلیل از نخبگان جوان استان در ساری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای ترویج قرآن و نماز در بین ورزشکاران و کارکنان ورزش هر دو هفته با حضور ائمه جمعه شهرهای مختلف استان در نمازخانه این دستگاه ورزشی در ساری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور دو خطیب و ائمه جمعه ‌مرکز استان در بین نمازگزاران دستگاه ورزش تصریح کرد: تاکنون آیت‌الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران و همچنین حجت‌الاسلام قاسمی خطیب موقت جمعه ساری در نماز جماعت حضور یافتند که با استقبال خوب همکاران مواجه شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از حضور حجت‌الاسلام زارع به عنوان امام جماعت این اداره کل تشکر کرد و افزود: هر روز نماز جماعت با حضور ورزشکاران و کارکنان در نماز خانه استان با اقدام خوب حوزه فرهنگی و تربیتی برگزار می‌شود.

سعادتمند از تجلیل 25 نخبه برتر جوان استان در حضور نماینده ولی فقیه و استاندار خبر داد و بیان داشت: در حال حاضر دستگاه ورزش و جوانان استان در ترویج و اهمیت به نماز، قرآن و فرهنگی از برترین‌های کشور محسوب می‌شود.

وی با اشاره به حضور 206 شهید ورزشکار در استان اظهار داشت: در صورت اعتماد مسئولان به جوانان، آنها می‌توانند نقش به‌سزایی در موفقیت کشور داشته باشند.

سعادتمند در پایان بابیان اینکه ورزش مازندران در حال حاضر از نظر مدال‌آوری و موفقیت جور 17 استان کشور را می‌کشد، بیان کرد: مازندران قطب ورزش کشور است که ورزشکاران زن و مرد مازندرانی در رشته‌های مختلف تیم ملی موفق به کسب مدال‌های متعدد می‌شوند.