سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

ورزش مازندران - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ورزش مازندران

Loading the player...

برنامه ای ورزشی به تهیه کنندگی عباس اسماعیل تبار است که جمعه ها از ساعت 22 به مدت 70 دقیقه ، بطور زنده از سیمای مرکز مازندران پخش می شود.
ورزش مازندران در سال های اخیر به عنوان قطب برتر ورزش کشور مطرح بوده و تعداد مدال ها و عناوین قهرمانان ورزشی گواه این حقیقت است که این استان از چه ظرفیت خیره کننده ای بهره می برد. در سال 93، ورزش مازندران به 334 مدال بین المللی دست یافت که راندمان فوق تصوری را نشان می دهد. در هفت ماه نخست سال جاری، تعداد مدال های ورزشکاران مازندرانی در میادین فرامرزی قریب به 190 می باشد و از این تعداد حدود 90 مدال فقط در میادین جهانی بدست آمده که آماری شگفت انگیز است.
به طور حتم رسانه ملی استان می تواند در رونمایی از این قهرمانان مظلوم که در محدوده زادگاه خود نیز شناخته شده نیستند، بیشترین نقش را داشته باشد، به خصوص اینکه در طول سال حتی ده نفر از برندگان این مدال ها در شبکه استانی مطبوع خود حضور نمی یابند و فرصتی برای معرفی آنان وجود ندارد. از سوی دیگر، قریب به یک سال تا آغاز مسابقات المپیک 2016 برزیل باقی مانده است که حجم زیادی از توقعات و انتظارات بر دوش ورزشکاران مازندرانی می باشد.
قطعاً تولید برنامه ای که بتواند تمامی فعالیت ها، به ویژه در بخش قهرمانی و حرفه ای که مورد علاقه و پسند اهالی مازندران است را پوشش دهد، موجبات رضایت و خشنودی مخاطب را فراهم می آورد و در یک بازده زمانی کوتاه مدت به تمامی درخواست ها و نیاز های بینندگان پاسخ لازم را خواهد داد.
گزارش-مهمان برنامه-کارشناسی و ..... از آیتمهای این برنامه می باشد.

 

سال تولید: 1395

کارگردان:حسین پور
منشی صحنه:فرشته اکبری
دستیار تهیه:عبداله خازنه
صدابردار:رضا گلستانی
تصویربرداران:حمید درواری-داوود خواجه-منفرد
مجری:هاشم پورجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
متاسفم برای حسن عبدالهاشم پور نساجی ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ ۰۹:۱۶
سلام..برنامه ورزش مازندران با اجرا اشراف قابل... مریم ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۱۴:۵۵
برنامه بسیار زیبایی است و اطلاعاتش مناسب و به روز... میلاد محمدی ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ ۱۴:۲۲

نساجی
متاسفم برای حسن عبدالهاشم پور
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ ۰۹:۱۶
مریم
سلام..برنامه ورزش مازندران با اجرا اشراف قابل تحسین آقای هاشم پور بسیار زیباست ...این مجری در کشور بی نظیره حتی از فردوسی پور هم بهترن
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۱۴:۵۵
میلاد محمدی
برنامه بسیار زیبایی است و اطلاعاتش مناسب و به روز هست . از آقای هاشم پور محری برنامه ممنونیم که واقعا اشراف دارد مثل فردوسی پور.لطفاوقت برنامه بیشتر کنید
-1 (3 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ ۱۴:۲۲