جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

ورزش صبحگاهی در نکا نهادینه شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزش صبحگاهی در نکا نهادینه شود

  به گزارش خبرنگار مهر، حسین دلیلی صبح سه شنبه در حاشیه برنامه های هفته تربیت بدنی و همایش ورزش صبحگاهی افزود: ورزش هوازي آن هم در ساعات اوليه روز نه تنها فرصت استفاده از هواي پاكيزه و آرامش و سكوت را براي افراد فراهم مي‌كند بلكه باعث افزايش روحيه در کارها مي‌شود.

دلیلی خاطرنشان کرد: ورزش صبحگاهي باعث مي‌شود فرد با روحيه و انگيزه بيشتري براي برنامه‌هاي روزانه خود تلاش كند و با آرامشي كه در ابتداي روز كسب مي‌كند با نشاط بهتري در زندگي و محيط كاري خود حضور مي‌يابد.

به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش و اعیاد فرخنده قربان و غدیر خم، در زمره یکی از مهمترین برنامه های ورزشی به این مناسبت‌ها همایش بزرگ ورزش صبحگاهی با حضور ورزش دوستان نکایی برگزار شد.

همایش بزرگ ورزش صبحگاهی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش از استقبال بسیار گسترده اقشار مختلف مردم نکااز جمله افراد مسن و بزرگسال با تلاش اداره ورزش وجوانان نکا برگزار شد.

شرکت کنندگان در این همایش پس از طی مسافت بیش از یک کیلومتری فرمانداری تا پارک شهید بهشتی شهرستان به نرمش پرداختند و درپایان با اهدای جوایز نفیس که به قید قرعه انجام شد از شرکت کنندگان حاضر تقدیر و تشکر شد.