سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

ورزشکار مازندرانی در رقابت های کشتی ساحلی قهرمانی آسیا قهرمان شد - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزشکار مازندرانی در رقابت های کشتی ساحلی قهرمانی آسیا قهرمان شد

'غلام نوری زاده ' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : این رقابت ها به میزبانی تایلند در حال برگزاری است و ' کامران حسینی جم' کشتی گیر وزن 80 کیلوگرم ایران ، با کسب پنج پیروزی پیاپی ، مدال طلا را به خود اختصاص داد .

وی بیان کرد : این کشتی گیر مازندرانی با غلبه بر حریفانی از ویتنام، کره جنوبی، کامبوج و پاکستان به دیدار فینال این مسابقات راه یافت و در دیدار پایانی نیز حریف ازبکستانی را با نتیجه 2 بر صفر مغلوب کرد و صاحب مدال طلا شد.

دبیر هیات کشتی مازندران افزود : مازندران به دلیل برخورداری از نوار ساحلی در حاشیه دریای خزر، موقعیت بسیار مناسبی برای توسعه هر چه بیشتر کشتی ساحلی دارد که امیدواریم بتوانیم این رشته را با شناسایی چهره های مستعد و علاقمند توسعه دهیم .

نوری زاده همچنین به برگزاری رقابت های کشتی قهرمانی بزگسالان مازندران در بابل اشاره کرد و گفت : تدارکات لازم برای میزبانی مازندران از این رقابت های معتبر اندیشیده شده است .

وی گفت : کسب عناوین قهرمانی در اوزان مختلف ، از جمله اهداف هیات کشتی مازندران است که با توجه به توانایی کشتی گیران استان ، کسب این هدف را دور از دسترس نمی دانیم .