سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

ورزشکار آملی قهرمان قهرمانان مسابقات پرورش اندام آسیا شد - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزشکار آملی قهرمان قهرمانان مسابقات پرورش اندام آسیا شد

محمود نائیج امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در آمل اظهار داشت: رشته پرورش اندام یکی از رشته‌های زیبا، مهیج و علمی است که طی چند سال گذشته رشد و پیشرفت خوبی را به خود مشاهده می‌کند.

وی افزود: خلیل اسدی ورزشکار حرفه‌ای رشته پرورش اندام این شهرستان  به عنوان تنها نماینده مازندران چند روز گذشته در مسابقات پرورش اندام قهرمانی آسیا سال 2014 در سریلانکا شرکت داشت.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل با اشاره به اینکه این ورزشکار در وزن 90 کیلوگرم راهی این مسابقات شد،گفت: این ورزشکار با همت بالا، تلاش چشمگیر و توان بالای خود به این مدال ارزشمند دست یافت.

وی با اعلام اینکه این ورزشکار آملی علاوه بر مدال طلا در این وزن توانست گردن‌آویز طلای دیگر را از آن خود کند، تصریح کرد: از سوی فدراسیون جهانی بدن‌سازی و تناسب‌اندام IFBB برترین‌های اوزان ده‌گانه این مسابقات با یکدیگر به رقابت پرداختند که ورزشکار توانمند مازندرانی در این بخش نیز به عنوان قهرمان قهرمانان عنوان «اوورال» را از آن خود کرد.

نائیج متذکر شد: این ورزشکار  جوان و باآتیه مازندرانی با شرایط سن مطلوب می‌تواند در آینده مدال‌های متعدد آسیایی، جهانی و بین‌المللی را از آن خود کند.

وی گفت: در آینده‌ای نزدیک اسدی باید خود را برای مسابقات جهانی پرورش اندام دنیا آماده کند و امیدواریم این مرد عنوان‌دار بتواند در میادین جهانی خوش درخشیده و با کسب مدال به کشورمان بازگردد.