رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

ورزشکاران مازندران در سال جاری 169 مدال کسب کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزشکاران مازندران در سال جاری 169 مدال کسب کردند

و گفت در این مدت 340 ورزشکار مازندرانی به اردوی های تیم های ملی رشته های گوناگون دعوت شدند .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈ احمد سعادتمند ˈ شامگاه چهارشنبه در نشست تخصصی هم اندیشی شهرداران ، روسای شوراهای اسلامی شهرهای مازندران و مدیران و مسئولین ورزش استان که در ساری برگزار شد اظهار کرد : با توجه به نزدیکی زمان تصویب بودجه سال 1393 شهرداریهای استان ، برگزاری این جلسه و اطلاع مدیران شهری از توانمندی های ورزش مازندران می تواند در روند تخصیص بودجه به ورزش تاثیر گذار باشد .

وی از شهرداران و اعضای شورای اسلامی خواست تا کمک به قهرمانان و مدال آوران آسیایی ، جهانی ، المپیک و پارالمپیک را از یاد نبرند و مساعدتهای مادی و معنوی خود را به این قهرمانان در بخش های اشتغال و مسکن بیشتر کنند .

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ایجاد استخرهای روباز ساحلی در شهرهای ساحلی مازندران را فرصت مناسبی برای توسعه ورزش ، جذب توریست و کارآفرینی دانست و نقش آفرینی مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداران را در تحقق این طرح خواستار شد.

سعادتمند ادامه داد: اداره کل ورزش و جوانان مازندران آمادگی دارد با همکاری شوراهای اسلامی شهرها و شهرداران در شهرها و محلات شهری ، مسابقات ورزشی گوناگون برای اقشار و اصناف مختلف برگزار کند .

وی تشکیل شورای ورزش همگانی در شهرستانها به ریاست فرمانداران را یکی از ضرورتهای توسعه ورزش همگانی در شهرستانها برشمرد و گفت : شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرها می توانند با برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی برای شهروندان فضای جامعه را به سوی سلامت و شادابی سوق دهند.

سعادتمند ایجاد ایستگاه های ورزش صبحگاهی در پارکها را یکی دیگر از خواسته های دستگاه ورزش استان از مدیران شهری دانست .