سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

ورزشکاران مازندرانی 279 مدال کسب کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزشکاران مازندرانی 279 مدال کسب کردند

مسئول روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران گفت: ورزشکاران مازندرانی در کنار تیم‌های ملی از ابتدای امسال تاکنون موفق به کسب 279 مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی شدند.

ورزشکاران مازندرانی 279 مدال کسب کردند

محمد لطیفی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون ورزشکاران و قهرمانان زن و مرد مازندرانی در کنار تیم‌های ملی موفق به کسب 279 مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی شدند که 233 ورزشکار مرد و 46 ورزشکار بانو برای جامعه ورزش مازندران افتخارآفرینی کردند.

وی با اشاره به درخشش ورزشکاران مازندرانی در سال 94، افزود: از این تعداد مدال کسب شده توسط ورزشکاران متعصب زن و مرد مازندرانی در ترکیب تیم‌های ملی 116 مدال جهانی، 85 مدال آسیایی و 78 مدال نیز بین‌المللی است.

لطیفی تصریح کرد: ورزشکاران مازندرانی در حالی به 116 مدال زرین جهانی دست یافتند که از این تعداد 50 مدال طلا، 27 مدال نقره و 39 مدال برنز بود.

مسئول روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران بیان داشت: از تعداد 85 مدال کسب شده آسیایی نیز 44 مدال طلا، 19 مدال نقره و 22 مدال برنز و از 78 مدال بین‌المللی کسب شده توسط ورزشکاران مازندرانی نیز 38 مدال طلا، 19 مدال نقره و 21 مدال برنز است.

لطیفی گفت: با توجه به اینکه تا پایان سال حدود بیست روز باقی مانده، در سایه مدیریت توانمند ورزش و جوانان استان و تلاش بی‌شائبه ورزشکاران، مطمئنا تعداد مدال‌های کسب شده توسط ورزشکاران مازندرانی افزایش می‌یابد.