جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

ورزشکاران مازندرانی شهره جهانی دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزشکاران مازندرانی شهره جهانی دارند

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: ورزشکاران مازندرانی با افتخاراتی که کسب می‌کنند برند و شهره جهانی دارند.

ورزشکاران مازندرانی شهره جهانی دارند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حبیب حسین‌زادگان ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی هندبال منطقه یک کشور که در سالن اجتماعات اداره‌کل ورزش و جوانان استان در ساری برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به کسب مدال و افتخارات، بیشتر ورزشکاران مازندرانی برند جهانی دارند.

وی با بیان اینکه ورزش مازندران در حال حاضر جور 17 استان کشور را از نظر افتخارآفرینی و کسب مدال می‌کشد، تصریح کرد: افتخارات و درخشش ورزشکاران مازندرانی نشان از قابلیت جهانی است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه هندبال کشور با مدیریت خوب فدراسیون به نتایج خوبی در مسابقات مختلف برون‌مرزی دست یافت، اظهار کرد: هندبال مازندران نیز با تلاش بیشتر و همچنین حمایت فدراسیون می‌تواند قطب اول کشور شود.

حسین‌زادگان با بیان اینکه از نظر جغرافیایی مازندران در بهترین نقطه کشور جای دارد، افزود: مازندران به واسطه آب و هوایی، طبیعت، نزدیکی به پایتخت و هم‌جواری با کشورهای آسیای میانه می‌تواند میزبان اردوی مختلف تیم‌های ملی و مسابقات قهرمانی ورزشی باشد.

وی در پایان با اشاره به فراهم بودن استعدادهای بالقوه ورزشی در بین جوانان مازندرانی، گفت: برگزاری جلسه منطقه یک هندبال کشور به میزبانی مازندران سبب شود تا فدراسیون هندبال به اهدافش که همان توسعه این ورزشی است، به آن دست یابد.