جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

ورزشکاران مازندرانی در کوتاه‌ترین بازه زمانی شکوفا می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزشکاران مازندرانی در کوتاه‌ترین بازه زمانی شکوفا می‌شوند

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به ظرفیت بالای ورزش استان در رشته‌های مختلف، گفت: مازندران استان ورزشی است و ورزشکاران این خطه در کوتاه‌ترین بازه زمانی برای افتخارآفرینی نمایان می‌شوند.

ورزشکاران مازندرانی در کوتاه‌ترین بازه زمانی شکوفا می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حبیب حسین‌زادگان در مجمع سالیانه هیأت تیر و کمان مازندران که با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد، اظهار کرد: هیأت تیر و کمان استان با مدیریت خوب توانسته انتظارات ما را برآورده کند و به نتایج خوبی دست یابد.

وی با بیان اینکه هیأت تیر و کمان مازندران در حال حاضر جایگاه مناسبی در فدراسیون و اداره‌کل ورزش و جوانان استان دارد، اضافه کرد: حتم دارم با توجه به عملکرد خوب این هیأت در آینده مجید قیدی‌های دیگری در این رشته ورزشی پرورش می‌یابند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه ورزش مازندران از لحاظ آمار کمی و کیفی در جایگاه خوبی قرار دارد، تصریح کرد: نمونه بارز عملکرد مثبت و بسیار خوب ورزشکاران مازندرانی در بازی‌های المپیک و پارالمپیک ریو بود.

این مسؤول با اشاره به اینکه امید کاروان امام رضا (ع) به عملکرد مثبت ورزشکاران مازندرانی بود، افزود: پس از درخشش ورزشکاران مازندرانی در المپیک، مهم‌ترین برنامه این اداره‌کل حضور پررنگ ورزشکاران مازندرانی در مسابقات آسیایی 2018 اندونزی است.

حسین‎زادگان با اشاره به اینکه فراهم کردن زیرساخت‌های هیأت‌های ورزشی یکی دیگر از برنامه‌های اداره است، بیان کرد: هیأت‌های ورزشی که در گذشته کمتر مورد توجه بودند در آینده بیشتر حمایت می‎شوند.

وی در پایان با اشاره به ظرفیت بالای ورزش استان در رشته‌های مختلف، گفت: مازندران استان ورزشی است و ورزشکاران این خطه در کوتاه‌ترین بازه زمانی برای افتخارآفرینی نمایان می‌شوند.