سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

وداع جان‌سوز مردم آمل با سومین شهید مدافع حرم - نمایش محتوای خبر

 

 

وداع جان‌سوز مردم آمل با سومین شهید مدافع حرم

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آمل گفت: در شب رحلت پیامبر (ص) مردم آمل با سومین شهید مدافع حرم در این شهرستان، وداع جان‌سوز داشتند.

وداع جان‌سوز مردم آمل با سومین شهید مدافع حرم

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، احمد سیفیان‌عمران شامگاه چهارشنبه در حسینیه ثارالله (ع) در مراسم وداع با پیکر سومین شهید مدافع حرم روح‌الله صحرایی، اظهار کرد: جوانان ما برای دفاع از مرزهای اعتقادی جمهوری اسلامی ایران، جان خود را نثار انقلاب اسلامی می‌کنند.

وی با بیان اینکه شهید روح‌الله صحرایی از دیگر شهدای مدافع حرم است که امشب مراسم وداع با پیکر پاک این شهید با حضور پرشور مردم برگزار شد، افزود: شهرستان آمل تاکنون سه شهید مدافع حرم را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است و شهید اسماعیل حیدری و هادی جعفری و روح‌الله صحرایی شهدای مدافع حرم از شهر هزار سنگر هستند.

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران آمل با بیان اینکه انقلاب اسلامی مرهون خون شهدایی است که با تفکر انقلابی، به فرمان ولی‌امر خود لبیک گفتند، گفت: این جوانان با تاسی از ولایت‌فقیه در صدور انقلاب اسلامی به سایر نقاط جهان گام برداشته و از جان خود مایه گذاشتند.

این مسئول با اشاره به حضور اقشار مختلف مردم در مراسم وداع با پیکر شهید مدافع حرم، تصریح کرد: جایگاه والای شهدا سبب این حضور مردم است، مردمی که همواره در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی حضور داشتند و امشب هم خانواده شهید را تنها نگذاشتند.

امام جمعه آمل نیز اظهار کرد: سربازان ولی‌فقیه، در جبهه نبرد با داعش در حال مبارزه هستند و امشب در مراسم وداع با سومین شهید مدافع حرم شهرستان آمل، حضور داریم.

حجت‌الاسلام محمدعلی رحمانی‌آملی با بیان اینکه داعش فتنه‌ای است که از سوی استکبار و آمریکا به جهان اسلام برچسب خورده است، افزود: داعش هرگز مسلمان نیست و نمی‌تواند نماینده مسلمانان باشد و استکبار نباید این لکه ننگ را بر دامن اسلام بچسباند.

وی با اشاره به اینکه امروز مرزهای جمهوری اسلامی بسیار گسترده است، گفت: نیروهای انقلابی ما برای دفاع از آرمان‌های امام راحل، مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی، در صحنه نبرد با دشمن قرار دارند و نمی‌گذارند استکبار آسوده باشد.

به گزارش فارس، حضور فرزند سه ساله شهید روح‌الله صحرایی، شور دیگری به این مراسم داده بود و مردم شهرستان آمل از روستاهای دوردست هم برای وداع با این شهید مدافع حرم، گرد آمده بودند.