جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

وحدت مسلمین جهان برای ملت فلسطین امیدآفرین است - نمایش محتوای خبر

 

 

وحدت مسلمین جهان برای ملت فلسطین امیدآفرین است

سید جعفر رسولی در جلسه ستاد برزگداشت روز قدس آمل با اشاره به اینکه روز قدس از يادگاربا ارزش امام خمینی (ره) است، افزود: نامگذاري آخرين جمعه ماه مبارک رمضان توسط حضرت امام(ره) باعث ايجاد رعب و وحشت در ميان صهيونيستها، وحدت و همبستگي ميان مسلمانان جهان و اميد در مردم مظلوم فلسطين شده است.

وی با بيان اينکه روز قدس روز حمايت از مقاومت مردم مظلوم فلسطين است، اظهارکرد: اميدواريم در آينده اي نزديک با تداوم اين مقاومت‌ها شاهد نابودي صهيونيست‌ها باشيم.

رسولی افزود: در ابتداي سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي به برکت حضور مردم در صحنه، حماسه سياسي انتخابات رقم خورد و در ادامه مي‌توان روز قدس امسال را با شکوه تر از سالهاي قبل پيش بيني کرد

معاون فرماندار آمل، حضور پرشور و آگاهانه ملت ایران در راهپیمایی روز قدس را پشتوانه محکمی برای فلسطینی ها در ادامه مقاومت دانست.

رسولي گفت: اجراي ویژه برنامه های مناسب و متنوع برای هر چه با شکوه تر راهپيمايي امسال روز قدس درکشور وبه خصوص درشهرستان به نسبت سالهای قبل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی افزود: همه مسئولان مرتبط در برگزاری هرچه باشکوهتر راهپیمایی روز قدس در آمل وظيفه دارند که با همه کارکنان و امکانات اداری حضور داشته باشند.