جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

وحدت رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است/لزوم حفظ وحدت در جوامع اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

وحدت رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است/لزوم حفظ وحدت در جوامع اسلامی

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه بهشهر گفت: وحدت رمز پیروزی و ماندگاری انقلاب اسلامی ایران و تفرقه سبب انحطاط نظام می‌شود.

وحدت رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است/لزوم حفظ وحدت در جوامع اسلامی

حجت‌الاسلام سیدخلیل یوسف‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بهشهر، اظهار کرد: تنها رمز پیروزی و ماندگاری انقلاب اسلامی ایران در مقابل استکبار جهانی، حفظ وحدت و یکپارچگی مسلمانان با یکدیگر است چون تفرقه سبب انحطاط و سقوط نظام می‌شود.

وی افزود: هفته وحدت از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی در صیانت از آرمان‌های مشترک مسلمانان جهان است.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بهشهر با بیان اینکه وحدت واژه‌ای مقدس در میان مسلمانان جهان است، خاطرنشان کرد: باید به‌هوش باشیم و بدانیم هدف دشمنان حذف و نابودی اسلام است و باید با حفظ وحدت تمام نقشه‌های آنان را نقش بر آب کنیم.

این مسؤول ادامه داد: یکی از آموزه‌های قرآن کریم برای تقویت یک امت، مسئله وحدت و اتحاد بین مسلمانان جهان است.

یوسف‌نژاد یکی از عوامل صعود و پیشرفت جوامع اسلامی را وحدت دانست و اظهار کرد: وحدت از عناصر مهم، انگیزه الهی و مقصد عالی جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به بیان مقام معظم رهبری در باب وحدت، تصریح کرد: نیاز اصلی جامعه امروز کشور در وهله نخست کلمه وحدت در بین امت اسلامی است.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه بهشهر در پایان گفت: سعی و تلاش امروز ما باید بر محور گفتمان ولایت که همان اتحاد و وحدت امت اسلامی است، باشد و این امر رمز بقاء و ماندگاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به‌شمار می‌رود.