جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

وحدت جهانی در روز قدس نمایش داده می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

وحدت جهانی در روز قدس نمایش داده می شود

به گزارش خبرگزاری مهر ، در پیام مجمع نمایندگان مازندران آمده است: روز قدس نماد استکبار ستیزی، آزادگی، وحدت و یکپارچگی امت اسلامی است تا با خروش یکپارچه علیه ظلم و بیداد، پرچم اسلام خواهی را در جهان برافراشته و مقاومت اسلامی را به رخ جهانیان بکشند.

در این روز همه مسلمانان و آزادگان جهان به فریاد همیشه خروشان امام خمینی (ره) لبیک گفته تا در این روز تجلی گر وحدت جهانی مسلمین در برابر تجاوزگری و اشغال علیه مظلوم‌ترین مردم جهان باشند.

در این پیام تصریح شد: از آن روز که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) خطر اسرائیل غاصب را دگر بار به مسلمین گوشزد نمود  و عموم مسلمانان جهان را به همبستگی برای حمایت از قانونی مردم مسلمان دعوت کرد و با نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به نام روز قدس نقطه عطفی در تاریخ ایجاد کرد 34 سال می گذرد.

سال های درخشانی که مردم آزاده ایران اسلامی به عنوان پرچمدار جبهه مستضعفین، خشم مقدس فرخورده سالیان خود و بغض انقلابیشان را با تفسیر عملی أشدّاء علی الکفار در تجمعات با شکوه و میلیونی روز قدس بر علیه جبهه استکبار علی الخصوص اسرائیل جنایتکار آزاد کرده و همه آزادگان را به شرکت در این جبهه دعوت کرده اند.

اما امروز دیگر صدای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر امریکا فقط از ایران بلند نمی شود. نهالی که امام خمینی (ره) آن روز با باور به این که می توان در مقابل اسرائیل و امریکا مقاومت کرد کاشت، امروز به ثمر نشسته و ندای آزادی خواهی و مقابله با استکبار از سرتاسر جهان به گوش می رسد و تاریخ شاهد روزهایی است که مسئله فلسطین آرمان همه مسلمانان و آزادی خواهان دنیا شده است.

امام (ره) فرمود روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است. آیا روز آن فرا نرسیده که مسلمانان منشأ همه گرفتاری های خود که همانا اختلافات میان امت است را کنار بگذارند؟ در همه دوران تاریخ هر جا مسلمانان ضربه ای خورده اند به خاطر همین اختلافات بوده است.

مجمع نمایندگان استان مازندران همراه با دیگر اقشار جامعه، ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و نیز فرامین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای، فریاد عدالت خواهی خود را برای احقاق حقوق اولیه و انسانی مردم فلسطین و حمایت قاطع از جبهه مقاومت سر خواهند داد و اثبات خواهند کرد که همچنان پایبند به ارزش‌های انقلاب اسلامی خود و یار و یاور مظلومینی هستند که راه قیام را برگزیده و بر ستمگران می‌شورند.

در پایان مجمع نمایندگان مازندران ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام(ره) و رهبری معظم انقلاب(دامة ظله) از همه اقشار مردم ایران اسلامی دعوت می کند تا با شرکت در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین، قدس شریف و جبهه مقاومت اعلام دارند.