سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

وجود 7 هزار ورزشکار سازمان‌یافته در نکا - نمایش محتوای خبر

 

 

وجود 7 هزار ورزشکار سازمان‌یافته در نکا

حسین بریمانی  افزود: بیمه ورزشی، ملاک تعداد ورزشکاران سازمان یافته است و همه ورزشکاران باید در این رابطه بیمه ورزشی باشند.

وی اظهار داشت: این تعداد از ورزشکاران در قالب 36 هیئت ورزشی بانوان و مردان مشغول فعالیت هستند.

بریمانی بیان داشت: ورزش یکی از مهم‌ترین و جدی‌ترین اموری است که انسان باید سرلوحه کارهای روزمره خود قرار دهد و نباید به آن کم توجهی شود.

وی با تاکید بر افزایش کمی و کیفی ورزشکاران، خاطرنشان کرد: برگزاری دوره‌های مختلف آمادگی در امور ورزشی، برگزاری مسابقات شهرستانی، استانی و کشوری در نکا و برگزار یاردوهای مختلف از جمله برنامه‌های در تقویت ورزش در این شهرستان است.

رئیس اداره ورزش و جوانان نکا گفت: بانوان نیز نقش عمده‌ای در امور ورزش دارند و از این تعداد حدود 2 هزار نفر از ورزشکاران سازماندهی شده را بانوان تشکیل می‌دهند.

بریمانی یادآور شد: همچنان که بارها توسط اساتید و بزرگان گفته شده، کوچک‌ترین هزینه در امر ورزش بانوان سرمایه‌گذاری بزرگ است و باید به این باور برسیم که اهمیت داده به ورزش بانوان، ورزش قهرمانی بانوان را شکوفا می‌کند.

وی افزود: هماهنگی و همکاری هر چه بیشتر مسئولان و ورزشکاران و ورزش دوستان تاثیر بسزایی در توانمند‌سازی ورزش در این شهرستان دارد.

بریمانی ادامه داد: توجه به ورزش قهرمانی از جمله اموری است که با قوت دنبال می‌شود و از اولویت‌های ورزش ما در نکاست چرا که دارای جوانان مستعد فراوان هستیم که می‌توانند در عرصه ورزش قهرمانی برای شهرستان، استان و کشور مقام آورده و مدال آفرینی کنند.

وی گفت: در این رابطه نباید توجه به مربیان قهرمان‌پرور نیز نادیده گرفته شود چرا که تا مادامی که مربی در عرصه ورزش توان و تلاش همه جانبه نداشته باشد نمی‌توانیم به آینده ورزش و پرورش قهرمانان در این عرصه امیدوار بود.

وی افزود: هزینه در ورزش سرمایه‌گذاری است و شرکت‌ها و صنایع باید از ورزش برای تبلیغات و سرمایه‌گذاری خود استفاده کرده و به ورزش مازندران توجه کنند تا در میدان‌های ورزشی شاهد درخشش همه جانبه ورزشکاران باشیم.