سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

وجود 65 مدرسه قرآنی فعال در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

وجود 65 مدرسه قرآنی فعال در آمل

مسئول فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی آمل گفت: 65 مدرسه قرآنی فعال در این شهرستان مشغول به کار هستند و می‌توانند در هفته شهید و شهادت مفید باشند.

وجود 65 مدرسه قرآنی فعال در آمل

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، نشست تصمیماتی به مناسبت فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام شهدا و تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، قبل از ظهر امروز با حضور مسئولان شهری در فرمانداری ویِژه برگزار شد.

مسئول فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی آمل در این نشست اظهار کرد: شهیدان باعث آبرو، عزت و اعتبار ما هستند و باید با تمام توان در راستای ترویج فرهنگ شهید و شهادت کوشش کنیم.

حجت‌الاسلام بهروز خطیبی افزود: باید فرهنگ شهید و شهادت در جامعه نهادینه شود زیرا هر چه داریم از شهدا و ایثارگران است.

مسئول فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی آمل تصریح کرد: این اداره برای هفته بزرگداشت مقام شهدا برنامه‌های خاصی دارد و می‌توانیم در  راستای فرهنگ شهید و شهادت گام‌های خوبی برداریم.

این مسئول بیان کرد: تعداد 65 مدرسه قرآنی فعال در این شهرستان مشغول به کار هستند و می‌توانند در هفته شهید و شهادت مفید باشند.

معاون فرماندار ویِژه آمل در این نشست اظهار کرد: خون شهیدان بیمه‌کننده انقلاب اسلامی است.

حسین احسانی افزود: امنیت، اقتدار، آسایش و قدرت ایران اسلامی مرهون شهدا است.

وی با اعلام اینکه لازم است تا دستگاه‌های اجرایی و نهادهای دولتی در هفته گرامیداشت مقام شهدا تلاش زیادی داشته باشند، بیان کرد: شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند زیرا با خداوند دست به معامله زده و برای همیشه ماندگار و جاوید شدند.

احسانی با اشاره به اینکه شهدای زیادی از این شهرستان قبل انقلاب، ایام پیروزی انقلاب اسلامی، روزهای هشت سال دفاع مقدس و پس از آن تقدیم اسلام شدند، خاطرنشان کرد: باید تمام تلاش و کوشش خود را در این هفته به کار بگیریم.

سخنگوی جهاد کشاورزی آمل در این نشست اظهار کرد: تعداد هشت شهید این شهرستان از شهدای جهادی هستند.

فضل‌الله غلامی بیان کرد: باید شهدا را به عنوان الگوی مهم و اثرگذار در جامعه معرفی کنیم.